"Gökhan Kimsesizcan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Gökhan Kimsesizcan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Gökhan Kimsesizcan

Nişantaşı’nda adı yok Bodrum’da posteri var

Nişantaşı’ndaki restoranından adının yazılı olduğu tabela indirilen Ivana Sert, Bodrum’da açacağı mekânın dış cephesini kendi posterleriyle kaplattı.

Ivana Sert, Nişantaşı-Atiye Sokak’ta kendi adını taşıyan bir butik açmıştı. Ancak işler umduğu gibi gitmeyince, birçok popüler yeme-içme mekânının olduğu sokaktaki mağazayı “The Bite” adında bir kafe-restorana dönüştürdü. Ortakları, mekânda yüzde 25 hissesi olan Sert’in adının yazılı olduğu tabelayı geçtiğimiz günlerde indirdi.
Tasarımları pek giyilmese de adını marka yapmayı başaran Ivana Sert, şimdi de Bodrum Catamaran Club’da “Cafe by Ivana Sert” isimli bir mekân açmaya hazırlanıyor. 15 Haziran’da hizmete girecek
Cafe by Ivana Sert’i kendi posterleriyle kaplatan Sert, Bodrum’dan sonra Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de de şube açmayı planlıyor.

GEZi HATIRASI

Gezi Parkı eylemi 11’inci gününe girerken, iş ve sanat dünyasının ünlüleri göstericilere desteklerini sürdürüyor. Parkın ziyaretçileri arasında önceki gün Ahu Tuğbay, Pınar Sabancı ve Serap Tibuk da vardı. Tibuk ve Sabancı, parkta çektikleri fotoğrafları sosyal medyada da paylaştı.

Bu kez babasıyla

Sanat ve podyum dünyasının ünlü isimleriyle yaşadığı aşklar nedeniyle adı ‘playboy’a çıkan Murat Cevahir, tatil sezonunu Bodrum’da açtı. Babası Hasan Cevahir’le tatile çıkan genç işadamı, önceki gün Bodrum Rixos Otel’e demirli teknesinde güneşlenirken görüntülendi.

Doğuma kadar tatil

Yaban TV’nin sahibi Gaya Güldemir, eşi Ufuk Güldemir öldükten sonra işadamı Alpay Başaran’la sürpriz bir aşka yelken açmıştı. İlişkilerine ‘yaz aşkı’ olarak bakılırken evlenerek herkesi şaşırtan çift, önceki gün aşklarının başladığı yerde; Bodrum’da görüntülendi. Beş aylık hamile olan ve ikiz erkek bebek bekleyen Gaya Hanım, doğuma kadar eşiyle Bodrum’da tatil yapacaklarını söyledi.


Halikarnas’ta bu yaz

Geçen yıl yeniden hizmete giren Bodrum’un simgelerinden Halikarnas, yaz sezonunu renkli bir partiyle açtı.

Uzun yıllar boyunca Bodrum’un simgesi olan Halikarnas, geçtiğimiz yıllarda kapısına kilit vurmuştu. Geçen yıl tekrar hizmete giren, Süleyman Demir’in sahibi olduğu Halikarnas, yaz sezonunu önceki gün The Cuban Brothers’ın şarkılarıyla açtı.Demir’in ev sahipliği yaptığı açılışa iş ve sanat dünyasının ünlü isimleri katıldı.
Açıldığı günden bu yana dünyaca ünlü birçok yıldızı ağırlayan Halikarnas, bünyesindeki Dragon, Arabesque, Zen Lounge ve Secret Garden Restoran’ın yanı sıra şov ekibi, su, ses ve ışık gösterileriyle tatilcilere sınırsız eğlence sunuyor.

Sağlıklı yaşama 100.000 imza !

Sapanca Richmond International Yönetim Kurulu Başkanı Belgin Aksoy’un liderliğinde geçtiğimiz yıl düzenlenen ‘Wellness Day’  etkinliklerinin ikincisi, bugün MindBody Festival İstanbul kapsamında yapılıyor. 100 bin imza hedeflenen “Sağlıklı yaşamı destekliyorum” adlı  kampanyanın da hayata geçirileceği etkinlikte hedef; Türkiye’den dünyaya uzanan uluslararası bir gün yaratmak.


 

X