Nişanlandığını açıkladıktan 10 gün sonra evlendiler

Birce BORA / LONDRA
18 Ocak 2015 - 13:37Son Güncelleme : 18 Ocak 2015 - 15:45

Dünyaca ünlü İngiliz komedyen Stephen Fry, on gün önce nişanlandığı 27 yaşındaki komedyen Elliott Spencer ile İngiltere’nin Dereham kentinde evlendi.

Fry, evlendiğini hayranlarına Twitter üzerinden açıkladı. Nikah töreni sırasında çekilmiş bir fotoğrafı paylaşan 57 yaşındaki komedyen “Vay be! Eliot Spencer ve ben bir odaya iki ayrı insan olarak girdik ancak o odadan tek bir kişi olarak çıktık. Bu çok muhteşem” yazdı.

YEŞİL KARANFİL
Nikahta gri ve siyah takım elbiseler giyen çiftin yakalarına yeşil karanfiller takması da dikkat çekti. 19. Yüzyılda Queensbery Markizi’nin oğlu ile eşcinsel ilişki yaşadığı gerekçesi ile hapse atılan ünlü İngiliz yazar Oscar Wilde’ın destekçileri yakalarına yeşil karanfiller takıyorlardı.

MİNİ OSCAR İZLEDİ
Geçmişte bir çok kez sahnede Oscar Wilde’ı canlandıran Fry nikah törenine “Oscar Wilde oyuncağının şahitlik yaptığını” da söyledi ve küçük takım elbiseli bir bez bebek eşliğinde imza ederken çekilmiş bir fotoğraflarını Twitter’da Paylaştı. Fry “Nikahımızı mini bir Oscar izledi. Zaten olması gerken de bu” dedi.

Elliott Spencer’in damadı Stpehen Fry gibi 57 yaşında olan babası Robert, oğlu için “Çok ama çok mutlu olduğunu” ve 52 yaşındaki eşi Melanie’nin de aynı hisleri paylaştığını söyledi.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı