Türkiye'nin en iyi köşe yazarları en güzel köşe yazıları ile Hürriyet'te! Usta yazarlar ve gündemi değerlendiren köşe yazılarını takip edin.

Nişan yapacaktı ama ABD'ye gitti

Yaklaşık dört yıldır Tuncer Öztarhan'la birlikte olan Ece Erken, bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisinden yine ayrıldı. Erken'in "Nişan yapalım" ısrarlarını, "14 Ekim günü nişanlanacağız, aile arasında yüzüklerimizi takacağız. Ailene söyle seni gelip isteyeceğiz" diyerek karşılayan Öztarhan, geçtiğimiz hafta sonu ise arkadaşı Kenan Doğulu'yla birlikte Los Angeles'a tatile gitti.

Öztarhan'ın tatili ay sonuna kadar sürecekmiş. Bunu öğrenen Ece Erken de, "Bu kez kesin olarak bitti" diyerek sevgilisinden ayrıldığını arkadaşlarına açıklamış.

Erken'in moralinin hayli bozuk olduğu da konuşuluyor.

Doğulular Amerika'da

Ozan, Kenan ve Canan Doğulu kardeşler anneleri Birsen Hanım'ı da alıp Los Angeles'a gittiler. Kenan Doğulu'nun burada satın aldığı evde ay sonuna kadar tatil yapacaklar.

Kenan Doğulu, İngilizce eğitimi ve müzik çalışmaları için yıl sonuna kadar Los Angeles'ta kalacak. Doğulu ailesinin diğer fertleri ay sonunda İstanbul'a dönecekler.

Ortaköy blues ve rock dinliyor

Otaköy'deki Harley by the Sea Cafe, her cuma gecesi Tibet Ağırtan ve Kırık Kalpler Grubu eşliğinde blues and rock geceleri düzenliyor. Her cuma saat 20.00'den itibaren başlayan programa giriş ücreti yok. Patron Ferruh Tanay, rezervasyon yaptırmanızı öneriyor. Tel: (0212) 327 43 91-92

Yeni bir aşk

Rita Fink geçtiğimiz gece Papermoon'da Arben İçli'yle samimi bir şekilde eğleniyordu. Yeşim Salkım'dan boşandıktan sonra adını aşk dedikodularından uzak tutmaya çalışan İçli, nihayet bu kararından vezgeçmiş anlaşılan. Gezmeyi, eğlenmeyi çok seven, hemen her gece bir barda karşıma çıkan Fink ve İçli aşkı henüz çok yeni. Sonunu ise zaman gösterecek.

Ne yesem

Bahar Yazıcı Şer, yedi aylık hamile. Doğum için önümüzdeki hafta Miami'ye gidecek. Üç yaşında Oğuzcan adında bir çocuğu olan Bahar Hanım, geçtiğimiz gece The Ritz Carlton Oteli'ndeki Bizim Lösemili Çocuklar Vakfı yararına düzenlenen geceye katıldı. Canı tatlı çekti. Tatlı büfesinin önünde dakikalarca durdu kaldı. Ne yiyeceğine bir türlü karar veremedi.

Bodrum’da sergi

Jazz Now Sanat Merkezi&Galeri, görsel etkinliklerinin 31'incisinde, ressam Nejdet Vergili’yi Bodrumlu sanatseverlerle buluşturuyor. Geniş boş mekanları, ufuk çizgisi silinmiş puslu kumsalları, hiçliğin ortasında duran deniz fenerlerini yalın bir anlatımla tuale yansıtan Vergili'nin resim sergisi 19 Ekim'e kadar açık kalacak.

Ramazana hazır

Sait Halim Paşa Yalısı zengin iftar menüleriyle Ramazan'da da konuklarını ağırlayacak. Muhteşem boğaz manzarasında iftarınızı yaparken, fasıl müziği eşliğinde tarihi koklayacak, eski ramazanları yaşayacaksınız. mekanda, iftar için hazırlanan set menüler, her çeşit peynirden zeytinyağlılara, çorbalardan su böreğine, özel hazırlanmış et yemeklerinden tatlılara kadar Ramazan'a özel bütün tadlar düşünülmüş

Yeniden açtı

Ünlülerin avukatı Okan Fenercioğlu'nun eşi Nuray Fenercioğlu, On Line adlı butiğini Etiler Akatlar'da açtı. Geçtiğimiz ay Nişantaşı'ndaki butiğini kapatan Nuray Hanım, arkadaşları ve eşi Okan Bey'in ısrarıyla butiği yeniden açtığını söyledi.
X

YAZARIN DİĞER YAZILARI