"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Niobe

Günlük burç yorumları

KOÇ
Bazı konulara direkt müdahale etmek isteyebilirsiniz. Ancak, elinizden geldiği kadar yüzeysel yaklaşmaya veya mümkünse uzak durmaya çalışmanız yararınıza sonuçlar doğuracaktır.

BOĞA
Sakinliğinizi korumalı, tartışmalı ortamlardan, gergin kişilerden veya sorun yaratabilecek olaylardan uzak durmalısınız. Bu alanda sezgilerinize güvenebilirsiniz.

İKİZLER
Duygusal ilişkilerinizi veya maddi işbirliklerinizi ilgilendiren konularda bazı taleplerinizi dile getirmek isteyebilirsiniz, ama hiç o tür konulara girilebilecek bir günde değiliz. Benden uyarması Niobe’ce.

YENGEÇ
Aniden ortaya çıkan konularla başa çıkmakta zorlanabilirsiniz. Olaylar karşısında sakinliğinizi korumalı ve kontrollü şekilde tepkiler vermelisiniz. Önümüzdeki günlerde, işbirlikleriniz, ortaklıklarınız veya ikili ilişkilerinizde tıkanıklık yaşanan konular düzelmeye başlıyor.

ASLAN
İnatçı ve ısrarcı kişiler sabrınızı zorlayabilirler. Neyse ki, doğru hareketine dönecek olan Venüs birkaç gün içinde, iş hayatınızdaki ilişkilerinizde rahatlama sağlamaya başlayacak, sizi endişelendiren, üstünüzde baskı hissetmenize neden olan ilişkiler normal rutinine dönebilir.

BAŞAK
Günü, eğer yapabiliyorsanız, farklı programlar yaparak veya evde kalıp sevdiğiniz şeylerle vakit geçirerek geçirmenizde fayda var. Aksi takdirde kendinizi günün gergin ortamları ve kişileri ile başa çıkmaya çalışırken bulabilirsiniz.

TERAZİ
Göstergeler bugün gireceğiniz diyaloglarda haklı taraf olacağınız yönünde. Ancak, karşıt fikirlerle karşılaşabilirsiniz ve gireceğiniz tartışma ortamı ilişkilerinize zarar verebilir.

AKREP
Sizi üzen veya güvendiğiniz bazı kişiler bazı konularda ilerlemenizi engelliyor olabilirler. Bu kişilere tepki vermeden önce, günün gergin ve ani patlamalara müsait atmosferinin farkında olmanızda ve politik davranmaya çalışmanızda fayda var.

YAY
Nedensiz beklentiler veya haksız talepler için doğru bir gün değil veya sizden bu tür talepleri olan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Her iki durumda da kontrollü olmalı ve tavrınızı göstermek için birkaç gün beklemelisiniz.

OĞLAK
Üzerinde uzlaşılması gereken konular ön planda. Ancak kimse uzlaşma havasında değil. Uzlaşma turları için, birkaç gün bu gergin atmosferin dağılmasını beklemeniz gerekiyor.

KOVA
Ani gelişmeler veya ortaya çıkan bilgiler konuya müdahale etmenizi gerektiriyor olabilir. Her ne kadar baş edilmesi zor bir durum gibi görünse de veya baş etmekte zorlanabileceğiniz kişilerle karşı karşıya olsanız da, konuların ertelenme şansı olmayabilir.

BALIK
Başkalarının üzerine gitmek, sorgulamak veya yüzleşmek için doğru bir gün olmayabilir. Herkes yeterince gergin bir gününde olduğu için haklı bile olsanız kaybeden taraf olabilirsiniz.

X
YAZARIN DİĞER YAZILARI