"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Niobe

Günlük burç yorumları

KOÇ
Anlayışsız kişilerle uğraşmanız ve tartışmalı ortamlarla muhatap olmanız gerekebilir. Doğru gitmeyen olaylar için çaba sarf edilmeli. Önemli ilişkilerinizde birbirinizi daha iyi anlayabilmeniz için elinizden geleni yapmalısınız.

BOĞA
Ev ve aileyle ilgili konuları düzene sokmanız gerekiyor. Bazı konular içinden çıkılmaz hal almadan önce sorunları arkadaş, akraba veya meslektaşlarınızla tartışmalısınız. Ön tedbirler alma eğiliminiz diğerlerinin yararlı çözümler getirmesini kolaylaştırabilir. Ekip çalışmalarına yatkın olmakta fayda var.

İKİZLER
Yorumlarınızı manipüle eden kişiler söz konusu olabilir. Başkalarına yardım çabalarınız size huzur verirken, iyi amaçlarla hareket etmeniz, değişiklikten hoşlanmayan kişilerin olumsuz eleştirilerini bertaraf etmenizi sağlayacaktır.

YENGEÇ
Disiplinli ve planlı hareket etmemek sorun yaratabilir. Özel meseleleri tartışmaktan çekinmemeniz yeni alanlar keşfetmenizi sağlayacak cevaplara ulaşmanızı sağlayabilir. Geçmişte yaşamayı bırakmalı ve değişim için hızlanmalısınız. Daha az denemiş yollar deneyebilirsiniz. Huzur ortamını korumalı, ama yolculuğa devam etmelisiniz.

ASLAN
Detaylara yoğunlaşılması gereken günler! Hayatınızda yapmayı düşündüğünüz değişiklikler ve heyecanınız şanslı sonuçlar doğurabilir ve özgüveninizi artırabilir. Yeni fırsatlar kapıda! Yer değişikliği veya bir yolculuk yeni kişiler ve yeni ilgi alanlarıyla tanışmanızı sağlayabilir.

BAŞAK
Yapılması gereken onca iş varken neden içinde bulunduğunuz duruma dahil olduğunuzu sorgulayabilirsiniz. Bilginizi önemli amaçlar için kullanmaya başlayabilirsiniz. Başkalarına yardım için çalışmanız imajınızı güçlendirebilir ve yeni fırsatların önünü açabilir. Yetenekleriniz konusunda alçakgönüllü olmayın.

TERAZİ
Geçmiş deneyimleriniz cesaretinizi kırmamalı ya da geleceğe gereğinden fazla cesaretle ilerlememelisiniz. Alçakgönüllü olmalı ve karmaşık olmayan planlara odaklanmalısınız. En iyi seçimi yapabilmek için denge kurulması gerekiyor. Sizi istemediğiniz bir yönde ilerlemeye zorlayan kişiler olabilir.

AKREP
Sinirlenmek yerine, daha çok çalışıp kazanan taraf olmalısınız. Başarı rekabet ortamının en önemli silahıdır. Geniş vizyonunuz ve en ufak detayı kaçırmama özelliğiniz ustaca ilerlemenize yardım edecektir.

YAY
Planlarınızı birkaç gün önce ortaya çıkan bilgiler veya haberlerden bağımsız yaptıysanız, gerekli değişikliklerin yapılması gerekiyor. Daha fazla para kazanmanızı sağlayacak yollar aramalı veya mevcut işlerinizden kâr elde etmenin yollarını aramalısınız. Ev hayatınızı zenginleştirebileceğiniz değişiklikler yapmalı ve renkli kişilerle bağlantılar kurmalısınız.

OĞLAK
Evinizde, yatırımlarınızda veya yapmaktan hoşlandığınız herhangi bir işte mevcut duruma değer katan yollar arayabilirsiniz. Geçmişte başardıklarınıza ve yapmaktan hoşlandığınız şeylere yakından bakmanız kârlı planlar yapmanızı sağlayabilir. Olumsuzlukları düşünmeyin, en iyisini bekleyin!

KOVA
Bazı konuların dışında kalmanız gerekiyor. Diğerlerinin yanlış hesapları sıkıntı yaratabilir. Resmi kuruluşlar, otorite figürleri, evraklar veya hukuk ve kanunlarla ilgili konularla uğraşmanız gerekebilir. Özgürlüğünüz ve hedefleriniz arasında seçim yapmak zorunda kalabilir, uzlaşmak istemeyebilirsiniz. Ancak, sinirlenmek yanlış kararlar alınmasına neden olmamalı, dikkat!

BALIK
Sezgilerinize güvenebilirsiniz. Hiçbir detayı kaçırmamanız, reddedilmesi zor teklifler ortaya koymanızı sağlayabilir. Tam da vazgeçmek üzereyken, hayatın getirilerinden maksimumda faydalanmak üzeresiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI