DİYARBAKIR HABERLERİ

Ninova Park 4’üncü Yıl Dönümünü Kutladı

IHA
17.09.2015 - 13:32Son Güncelleme :

NİNOVA PARK GENEL MÜDÜRÜ SALİH ERDOĞAN, 4'ÜNCÜ YIL DÖNÜMLERİNİ KUTLADIKLARINI BELİRTTİ.

IHA

Diyarbakır’ın en büyük yaşam merkezlerinden biri olan Ninova Park AVM, 4’üncü yıldönümünü kutladı.
Güneydoğu ve Diyarbakır’ın en büyük yaşam merkezlerinden biri olan Ninova Park AVM, kuruşunun 4’üncü yılını geride bıraktı. Ninova Park Genel Müdürü Salih Erdoğan, dört yıl önce halkın büyük teveccühü ile alışveriş merkezinin açıldığını belirterek, açılışı yaptıklarında Diyarbakır’da yer yerinden oynadığını ifade etti. Halkın büyük ilgisi ile bugünlere geldiklerini anlatan Erdoğan, “Bugün de, 2015 yılında yüzde 100 doluluk oranıyla ve 850 çalışanıyla Diyarbakır’da hizmet vermeye devam ediyor. Yaklaşan kurban bayramının arifesinde böyle bir kutlama yapmaktan mutluyuz. Bölgenin hassasiyetlerinden dolayı bugünlerde tüm alışveriş merkezlerinin yaşadığı ticari olumsuzlukları bize de yansımış durumdadır. Ümit ederiz ki kısa sürede her şey düzelir ve halk daha mutlu bayram geçirir. Ninova Park, yine Diyarbakır’da hep bilinen alışılmış trendine devam ettirmektedir. Bütün çalışmalarını ve planlarını ona göre yapıyor. Daha yeni markalarla halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.
“NİNOVA PARK DİYARBAKIRLILARA MAL OLDU”
AVM’nin Diyarbakır’a mal olduğunu ifade eden Erdoğan, şunları kaydetti:
“Diyarbakır’da insanların daha mutlu olması gerekiyor. Kurban ve Ramazan bayramları gibi günlerini idrak etmesi gerekiyor. Okullarımız açılacak yakında. İstiyoruz ki, çocuklarımız hiçbir korkuya mahal vermeden gidip, gelebilsinler. Alışveriş merkezine gidip, gelebilsinler ve sokaklarda korkusuzca oynaya bilsinler. Hayat normal mecrasına dönsün. Bu olmadığı takdir de mutsuzluk üzerine hiçbir şeyin bina edilemeyeceğini hepimiz biliyoruz. Ticari ve sosyal hayat şenlensin, insanlar mutlu olsun. Bütün niyetimiz ve çalışmamız bunun üzerine biz bulunduğumuz noktadan böyle bir buruk sevinçle kutluyoruz. İstiyoruz ki, daha nice 4 yıllar, 14 yıllar ve 20 yıllar kutlansın. Ninova Park’ta mutlulukla kutlansın. Halkımızla birlikte iç içe, el ele kutlamalar yapalım bütün temennilerimiz bu.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Diyarbakır haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Diyarbakır ilinden Ninova Park 4’üncü Yıl Dönümünü Kutladı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 17 Eylül 2015 tarihinde saat 13 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Ninova Park 4’üncü Yıl Dönümünü Kutladı haberi güncellenecektir.

DİYARBAKIR NAMAZ VAKİTLERİ

16 Aralık 2017, Cumartesi
 • İmsak
  05:38
 • Guneş
  07:21
 • Öğle
  12:25
 • İkindi
  14:54
 • Akşam
  17:09
 • Yatsı
  18:41
Sayfa Başı