DENİZLİ HABERLERİ

Nilüfer Belediyesi’nden Başkan Değirmenci’ye Ziyaret

IHA
04 Eylül 2015 - 15:26Son Güncelleme : 04 Eylül 2015 - 15:27

NİLÜFER BELEDİYESİ YETKİLİLERİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISI ALİ DEĞİRMENCİ'Yİ ZİYARET ETTİ.

IHA

Bursa Nilüfer Belediyesi Kent Konseyi temsilcileri Suna Acar ve Musa İpekten Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci’yi makamında ziyaret etti.
Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nin davetlisi olarak Denizli’ye gelen Bursa Nilüfer Belediyesi Kent Konseyi temsilcileri Suna Acar ve Musa İpekten Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci’yi makamında ziyaret ederek Kent Konseyi çalışmaları hakkında fikir alışverişinde bulundular.
Nilüfer Belediyesi Kent Konseyi temsilcilerinin Kent Konseyinin davetlisi olarak Denizli’ye gelmesinden büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Başkanı Ali Değirmenci, "Geçtiğimiz aylarda Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi temsilcilerimiz Bursa Nilüfer Belediyesi tarafından düzenlenen bir toplantıya katılmışlardı. Kent Konseyi çalışmalarınızdan bahsettiler. Kent Konseyi kültürünün oluşması, iş birliğinin devam etmesi ve fikir alışverişinde bulunmak adına Bursa Nilüfer Belediyesi Kent Konseyi temsilcilerini misafir etmek üzere davette bulunduk. Davetimize icabet ettiğiniz için teşekkür ediyoruz" dedi.
Denizli Kent Konseyi’nin bu güne kadar çok önemli projelere imza attığını, deneyim ve tecrübelerini diğer kentlerin konseyleri ile paylaştıklarını dile getiren Değirmenci sözlerini şöyle sürdürdü: " Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi oldukça tecrübeli bir konsey haline geldi. Kadın, Engelliler, Gençlik ve Çocuk Meclisi olmak üzere 4 tane meclisi ve çalışma gurupları ile beraber aktif bir Kent Konseyimiz var. 2014 yılında 30 Mart tarihinde yapılan Genel seçimler sonrasında Büyükşehir olan Denizli’de Kent Konseyi’nin yükümlülüğü biraz daha arttı. Denizli’de Büyükşehir’e bağlı 19 tane ilçemiz var. Bu süreçte bizler ilçelerimizi ziyaret ederek Kent Konseyinin ilçelerde tanıtılması ve Kent Konseyi bilincinin ilçelerde de yaygınlaşması ve bu kültürün oluşması için çalışıyoruz. Ve tüm ilçelerimizde Kent Konseyi kurulması gibi bir hedef koyduk kendimize. Bu hedefimizi de merkezden anlatmak yerine Meclis Başkanlarımız ve Yürütme Kurulu üyelerimiz ile birlikte yaptığımız ilçe ziyaretleri ile halkımıza anlatıyoruz. Kent Konseyi kurulmamış olan ilçelerimizde teknik ve hukuki destekler yapmakla birlikte Kent Konseyi kurulmuş olan ilçelerimizde ise işbirliği çalışmalarını devam ettiriyoruz. Nihai hedefimiz 19 ilçemizde Kent Konseyinin kurulması ve Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi kapsamında entegre bir sistemi hayata geçirerek işbirliğini artırma düşüncesindeyiz."

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Denizli haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Denizli ilinden Nilüfer Belediyesi’nden Başkan Değirmenci’ye Ziyaret hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 04 Eylül 2015 tarihinde saat 15 26’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nilüfer Belediyesi’nden Başkan Değirmenci’ye Ziyaret haberi güncellenecektir.

  DENİZLİ NAMAZ VAKİTLERİ
  20 Ağustos 2017, Pazar
  • İmsak
   04:31
  • Guneş
   06:16
  • Öğle
   13:18
  • İkindi
   17:02
  • Akşam
   19:59
  • Yatsı
   21:30
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı