Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nike halı saha ligi kayıtları başlıyor

Nike ve Türkiye Futbol Federasyonu tarafından organize edilen, 12 Mart-22 Mayıs 2011 tarihleri arasında 62 il, 8 ilçe olmak üzere toplam 70 merkezdeki 100 halı sahada gerçekleşecek ve bu yıl üçüncüsü düzenlenen Nike Halı Saha Ligi kayıtları yarın başlayacak.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Federasyondan yapılan açıklamaya göre, kayıtları 6 Marta kadar devam edecek ligin, final maçları ise 4-5 Haziran tarihlerinde İstanbul'da yapılacak. Nike Halı Saha Ligi'ne bu yıl 6 bin 400 takım ve 50 binin üzerinde oyuncunun katılması hedefleniyor.

15-18 ve 19-35 yaş kategorilerinde, 6 as 2 yedek olmak üzere toplam 8 kişiden oluşan takımların katılımıyla gerçekleşecek Nike Halı Saha Ligi'nde maçlar grup turunda puan, eleme turlarında ise eleminasyon sistemiyle oynanacak. 15'er dakikalık 2 devre halinde yapılacak maçlarda beraberlik halinde seri penaltı atışlarına geçilecek.
Nike Halı Saha Ligi final maçları sonucu şampiyon olan takım, elemelerden çıktığı halı sahada bir senelik bedava üyelik ve Nike futbol koleksiyonundan ürünler de kazanacak.

Bunları da Beğenebilirsiniz