GeriFutbol Nihat'a psikolojik destek
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nihat'a psikolojik destek

Nihat'a psikolojik destek
refid:13203153 ilişkili resim dosyası

Beşiktaş Yönetim Kurul Üyesi Nedim Sarsmaz, Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda yaptığı açıklamada, son maçtaki puan kaybının sadece Nihat’a bağlanamayacağını belirterek, “Nihat, yüksek seviyelerde oynadı, şimdi aynı seviyede oynamaya devam etmek istiyor. Ancak öyle şanssızlıklar yaşadı ki kendisini baskı altında hissediyor. Psikolojik destek de alacak. Puan kayıplarını sadece Nihat’a bağlamak doğru olmaz” dedi.

Bursaspor’la yapılacak maça da değinen Sarsmaz, “Biz Bursaspor’la barış andını çoktan içtik. İki yönetim kurulu Bursa’da herkesten gizli olarak yemek yedik ve bu yemeğe Beşiktaş Bursa Derneği vesile oldu.  Her iki tarafta, taraftarların karşılıklı olarak statlara gelmesini istiyor” şeklinde konuştu.

Nedim Sarsmaz, ayrıca, takımın son vuruşlardaki sorununu Bursaspor maçında gidereceğini, Cuma akşamı Beşiktaş’ın gol patlaması yaşayabileceğini söyledi. 

NİHAT KENDİSİNİ BASKI ALTINDA HİSSEDİYOR

Nihat bizim evladımız, bizim yuvamızdan yetişti.  Yüksek zirvelere uçtu. Sonra yuvasına döndü. Yüksek seviyelerde oynadı, şimdi aynı seviyede oynamaya devam etmek istiyor. Fakat Nihat’ın başında öyle şanssızlıklar var ki. Bir sene sakatlık yaşadı. Askerlik yaptığı için sezon başı kampına katılamadı.  Baskı altında istiyor.  Yönetim kurulu, teknik heyet ve takım arkadaşları yardımcı oluyor. Psikolojik destek de alacak.  Fakat Nihat, kendisine yapılan amansız eleştiriler nedeniyle gittikçe daralan bir çember içerisine giriyor. Bu nedenle hem taraftarın hem de basının Nihat’a yardımcı olmasını istiyorum.

Nihat eski günlerine kavuşacak. O seviyede futbol oynayacak. Buna eminim. Puan kayıplarını sadece Nihat’a bağlamak doğru olmaz.

BURSASPOR’LA BARIŞ ANDI İÇTİK

Biz Bursaspor’la barış andını çoktan içtik. İki yönetim kurulu Bursa’da herkesten gizli olarak yemek yedik ve bu yemeğe Beşiktaş Bursa Derneği vesile oldu.  Kulüp Başkanı İbrahim Yazıcı’yı da evinde ziyaret ettik. Biz bu çekişmeleri aştık. Her iki tarafta, taraftarların karşılıklı olarak statlara gelmesini istiyor.

TARAFTARIMIZ BURSASPORLULARA MİSAFİRPERVERLİK YAPACAKTIR

Beşiktaş taraftarı sosyal konularda çok duyarlıdır. Şu anda ülkemizin içerisinde bulunduğu durum belli. Bu olay bir sosyal vâka oluyor. Dolayısıyla Beşiktaş taraftarı, Bursasporlu taraftarların gelmesini iyi karşılayacak, misafirperver davranacak. Bizim geleneğimizde de bu var zaten.

CUMA AKŞAMI GOL PATLAMASI  YAŞAYABİLİRİZ

Son vuruşlardaki şanssızlığımızı gidereceğiz. Bir maçla bu durumu değiştireceğiz. Fark yapacağız. Bu, neden Bursaspor maçında olmasın. Farklı galibiyetin Cuma akşamı olabileceğini düşünüyorum.  


Yorumları Göster
Yorumları Gizle