« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nihat Yıldırım Demirören'e veda etti

Beşiktaş ile sözleşmesi karşılıklı olarak fesh edilen golcü oyuncu Nihat Kahveci, kulüp başkanı Yıldırım Demirören'e veda ziyaretinde bulundu.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ziyarette kulüp başkanı Yıldırım Demirören, Nihat Kahveci'ye Beşiktaş'a yaptığı katkılar nedeniyle teşekkür etti ve bundan sonraki spor yaşamında başarılar diledi.

Nihat Kahveci ise Demirören'e teşekkür ederek, siyah-beyazlı ekibin başarılarını her zaman gururla takip edeceğini ifade etti.

Diğer yandan Beşiktaş'ın internet sitesinde, “Teşekkürler Nihat Kahveci” başlığıyla yayımlanan mesajda, şu ifadelere yer verildi: “Beşiktaşımız'a önemli hizmetlerde bulunan Nihat Kahveci'yi daima hatırlayacağız. Altyapımızda futbola başlayan Nihat Kahveci, siyah-beyazlı formamızla başarıdan başarıya koştu, A Milli Takım forması giyme onuruna sahip oldu ve İspanya'ya transfer olarak da ülkemizi en iyi şekilde temsil etti. 2009-2010 sezonunda yuvasına geri dönen Nihat Kahveci, adını tarihimize altın harflerle yazdırdı. Nihat Kahveci'ye bugüne kadarki tüm hizmetleri için teşekkür eder, bundan sonraki spor yaşamında başarılar dileriz.”

Bunları da Beğenebilirsiniz