« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nihat takımdan ayrı çalıştı

Beşiktaş, bir günlük iznin ardından Fenerbahçe ile 21 Kasım Cumartesi günü oynayacağı derbi maçın hazırlıklarını sürdürdü.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Teknik direktör Mustafa Denizli yönetiminde, BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmanda, siyah-beyazlı futbolcular kondisyon ve pas çalışmasının ardından yarım sahada çift kale maç oynadı.

İlk bir saati basına açık olan antrenmana sakatlıkları bulunan Holosko, Rüştü, Hakan, milli takım kamplarında bulunan Tello, İsmail ve Necip katılmazken, Nihat ise takımdan ayrı alt sahada koşu yaptı.

Rüştü'nün bugün yapılacak kontrollerden sonra yarınki antrenmanda deneneceği, Hakan konusundaki kararın ise çarşamba günü verileceği kaydedildi.

Delgado ve topuğunda ağrıları olan Sivok takımla birlikte çalışırken, kafa topu çalışması sırasında boynunda ağrılar oluşan Uğur, çalışmayı yarıda bıraktı. Uğur'un önemli bir sakatlığının olmadığı bildirildi.

Bu arada, kaleciler Rüştü ve Hakan'ın antrenmana katılamaması nedeniyle A2 takımında forma giyen genç kaleci Umut çalışmaya katıldı.
Beşiktaş, yarın yapacağı antrenmanla Fenerbahçe derbisinin hazırlıklarını sürdürecek.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler