« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nihat Özdemir'den taraftara sitem

Fenerbahçe Kulübü İkinci Başkanı Nihat Özdemir, Çaykur Rizespor maçında bazı taraftarların, yanlış hareketlerinden dolayı futbolcuları ıslıklamalarını tasvip etmediklerini belirterek, “Taraftarın görevi takımını desteklemek olmalıdır” dedi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Özdemir, futbolculara ıslıkla tepki gösteren taraftarlara sitem ederek, “Yönetim olarak bunu tasvip etmiyoruz. Futbolcular maç boyunca tabii ki hata yapar. Bu tip tepkiler çok yanlış. Takıma ve oyuncuya zarar verir. Taraftarın görevi takımı desteklemek olmalıdır. Çünkü ıslıklanan bir oyuncuyu o maçta kaybetmiş oluruz. Taraftarımızın bu konuya çok dikkat etmesi lazım” diye konuştu.

Nihat Özdemir, Çaykur Rizespor maçında tribünlerdeki boşlukları ise maçları cuma günü oynamalarına ve olumsuz hava şartlarına bağladı.

“ENDİŞEYE KAPILMADIK, DİKKATLİ OLMALIYIZ”

Fenerbahçeli yönetici, takımın son haftalardaki performansının kendilerini endişeye sevk etmediğini, ancak dikkatli olmaları gerektiğini söyledi.
Sezon başından itibaren şampiyon ilan edilmelerinin bir rehavet havası oluşturduğunu anlatan Özdemir, şunları kaydetti: “Çaykur Rizespor mücadelesindeki performans nedeniyle endişeye kapılmadık, ancak dikkatli olmalıyız. Teknik heyetimiz, oyuncularımız ve taraftarlarımız dikkatli olmalı. Rehavet gibi bir hava var. Takımımız, sezon başından itibaren şampiyon ilan edildi ve sanki mücadele olmayacakmış gibi bir hava yaratıldı. Şampiyonluk elde, avuçta, cepte diye kimse düşünmesin. Önümüzdeki 4 maç birbirinden zor. Hedefimiz bu dört maçı 12 puanla geçmek. Taraftarımıza da çok önemli görevler düşüyor.”

Bunları da Beğenebilirsiniz