GeriFutbol Nihat Özdemir istifa etti
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nihat Özdemir istifa etti

Nihat Özdemir istifa etti
refid:18577843 ilişkili resim dosyası

Fenerbahçe’de şok üstüne şok... Türkiye Futbol Federasyonu’nun, UEFA’dan gelen isteğe uyarak, Sarı-Lacivertli Kulübü, Şampiyonlar Ligi’nden men edip, yerine Trabzonspor’u göndermesinden sonra bir şok haber de az önce yönetimden geldi.

FB'Lİ YÖNETİCİLER AZİZ YILDIRIM İLE GÖRÜŞTÜ / WEB TV

Kulübün 2’nci Başkanı ve Başkanvekili Nihat Özdemir yaşanan gelişmeler sonrası istifasını sundu..

Sabah saatlerinde Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu’na yapılan başvuru sonrası Metris Cezaevi’ne giderek Başkan Aziz Yıldırım ile bir yol haritası çizen Nihat Özdemir ve Asbaşkan Ali Koç, daha sonra kulübe gelerek yönetimi acilen topladı.

Yaklaşık 2 saat süren yönetim toplantısı sırasında Nihat Özdemir’in görevinden istifa kararı aldı.

Özdemir karar açıklanmadan önce kulüpten ayrıldı. İstifası ise kulüp tarafından açıklandı.

NİHAT ÖZDEMİR KİMDİR?

Nihat Özdemir Fenerbahçe Kulübü'nde 17 yıl yöneticilik yaptı.

Özdemir 05.04.1950 Diyarbakır doğumludur. İlk ve orta tahsilini Diyarbakır da tamamladıktan sonra, Ankara Devlet Müh.Mim. Fak.den Makine Mühendisi olarak mezun olmuştur.

1973-1975 yıllarında Ege Üniversitesinde Endüstri Bölümünde Master yapmıştır.

1976 yılında LİMAK İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.yi kurmuş; Türkiye’nin önde gelen resmi ve özel kuruluşlarının Baraj, Sulama Tesisleri, Boru Hatları, Arıtma Tesisleri, Yollar ve Anahtar Teslimi Fabrika işlerini zamanından önce üstün kalite ile tamamlamış ve artan bir yoğunlukla yeni işlerin yapımını üstlenmiştir. LİMAK’ın faaliyet alanını sadece inşaat taahhüdü ile sınırlamamış, yetişmiş insan gücünü, Enerji, Turizm, Çimento ve Gıda sektörlerine de taşımıştır.

Nihat ÖZDEMİR LİMAK Holding’in Yönetim Kurulu Başkanlık görevinin yanı sıra Türkiye Müteahhitler Birliği’nin Başkanlığı’nıda yapmıştır. Birçok Uluslar arası ve Ülkemizde faaliyet gösteren Derneğin aktif üyesi olan ÖZDEMİR evli ve 2 çocuk babasıdır.  


Yorumları Göster
Yorumları Gizle