« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nihat Özdemir’den yaylım ateşi

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, yabancı oyuncu konusundaki kararını bir türlü açıklamayan Türkiye Futbol Federasyonu'nu topa tuttu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

"Zarar veriyor"
Fanatik gazetesinde yer alan habere göre, Fenerbahçe’nin ve birçok kulübün elini kolunu bağlayan yabancı kontenjanı kararını hala açıklamayan federasyona Nihat Özdemir’den yaylım ateşi... Kararın gecikmesini endişe verici bulduğunu belirten Özdemir, bunun Fenerbahçe’ye ve dolayısıyla da Türk futboluna zarar verdiğini söyledi. Tecrübeli yönetici transfer stratejilerini çok önceden belirlemiş olmalarından dolayı bu belirsizliğin kendilerini oldukça zorladığını ve yaptıkları görüşmelerin tıkandığını belirtti.

İsim vermiyor
İkinci Başkan Nihat Özdemir, sözlerine şöyle devam etti: “Federasyon yetkilileri hafta sonuna kadar bu kararın açıklanacağını söylüyorlar. Ligin başlamasına bir ay kala hâlâ yabancı sayısının bilinmemesi büyük zarardır. Halbuki, yetkililer Avrupa’daki liglere baksalar bu kararı çok kolay verebilirlerdi.” Özdemir taraftarları heyecanlandıran Ronaldo transferi hakkında ise, “isim zikretmiyoruz, ama Fenerbahçe’nin şanına yakışacak futbolcular transfer etmekten çekinmeyiz” diye konuştu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler