Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nihat Kahveci 1 hafta yok

Beşiktaş, yarın kendi sahasında Bucaspor ile yapacağı lig maçının hazırlıklarını tamamladı.

A.A.
SON GÜNCELLEME
BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde teknik direktör Bernd Schuster yönetiminde gerçekleştirilen idmanda siyah-beyazlı oyuncular, pas ve dar alan çalışmalarının ardından taktik ağırlıklı çift kale maç oynadı.

Dünkü idmanı sakatlığı nedeniyle yarım bırakan Nihat Kahveci'nin ise çekilen MR sonucuna göre durumunun netlik kazanacağı açıklandı.

Sol kasığında ağrısı olan ve bu nedenle bugünkü idmanda yer almayan Nihat konusunda bilgi veren kulüp doktoru Devrim Urgun, Nihat'ın durumuna MR sonucuna göre karar verileceğini, ancak ilk incelemeye göre çok ciddi bir sakatlığının olmadığının anlaşıldığını ve tedbir amaçlı olarak bir hafta tedavi olacağını söyledi.

Beşiktaş'ın bugünkü idmanına İbrahim Üzülmez ve Ferrari katılmadı.

Bu arada, BJK Futbol Takımları Kaleci Departmanı Koordinatörlüğü'ne getirilen Zafer Öğer'in yerine yardımcı antrenör olarak görevlendirilen Angel Jesus Mejias Rodriguez de dünkü çalışmanın ardından bugün de idmanda yer alarak yeni kulübüne ısınmaya başladı.

Bucaspor maçı için kamp yapmayacak siyah-beyazlı oyuncular, yarın sabah saatlerinde BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde toplanarak maç saatini bekleyecekler.

Bunları da Beğenebilirsiniz