« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nihat için 7 teklif

Sezon sonunda serbest kalacak milli futbolcu Nihat Kahveci’ye hem İspanya’dan, hem de başka ülke kulüplerinden transfer teklifleri geliyor. Ara transferde Rusya'ya gideceğine kesin gözüyle bakılan Nihat, sezon sonuna kadar takımda kalmaya karar vermişti.

DHA
SON GÜNCELLEME
İspanya’nın Diario Vasco gazetesinde yayımlanan habere göre, Avrupa’nın ünlü kulüpleri, son bir hafta içinde Real Sociedad kulübünü adeta faks yağmuruna tutarken, Nihat’la yeni sezon için daha şimdiden sözleşme imzalamak istiyorlar. Nihat’ı isteyen kulüpler arasına, İspanya’da son yılların flaş takımı olarak gösterilen Villareal de katıldı. Nihat’ın artık Rusya’da futbol hayatına devam etmeyeceği ise hemen hemen kesinleşti.

BASK TAKIMI TEKLİFLER KARŞISINDA ŞAŞKIN

Real Sociedad takımında forma giyen milli futbolcu Nihat Kahveci’nin ara transfer döneminde Rusya’nın Spartak Moskova kulübüne transferi gerçekleşmeyince harekete geçen çok sayıda büyük kulüp, Real Sociedad’ın kapısına dayandı. Sociedad’ın bir hafta içinde İspanya ve dışından toplam 7 teklif aldığı öğrenildi. Nihat’ı renklerine bağlamak isteyen kulüpler ise, Valencia, Villareal, Sevilla, Fenerbahçe, Atletico Madrid, CSKA Moskova ve Spartak Moskova.

Bu teklifler karşısında şaşıran Bask takımı ise sezon sonuna kadar hiçbir kulüple görüşmeme kararı aldı. Real Sociedad kulübü ayrıca, Nihat’tan maçlara konsantre olmasını ve transferiyle ilgili basına hiçbir açıklama yapmamasını istedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler