GeriFutbol Nihat Doğan'a bir darbe de Galatasaray'dan
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  253
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nihat Doğan'a bir darbe de Galatasaray'dan

Nihat Doğan'a bir darbe de Galatasaray'dan
refid:28214919 ilişkili resim dosyası

Özgecan Aslan cinayetiyle ilgili tweetleri tepki çeken Nihat Doğan, önce Survivor kadrosundan çıkarıldı, şimdi de Galatasaray Kulübü üyeliğinden çıkarılıyor.

Mersin'in Tarsus İlçesinde evine gitmek için bindiği minibüste tecavüz edildikten sonra vahşice öldürülen Özgecan Aslan cinayetinden sonra attığı "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın" şeklindeki tweeti tepki çekti. Doğan, tepkiler sonrası tweeti sildi.

Nihat Doğana bir darbe de Galatasaraydan


Tweet sonuncunda büyük tepki alan Nihat Doğan, Galatasaray camiasında da yoğun eleştirilerin odağında. Eski yönetici Adnan Öztürk, disiplin kuruluna bir dilekçe göndererek Nihat Doğan'ın kulüp üyeliğinden ihraç edilmesi için başvuruda bulunacağını açıkladı.

Nihat Doğana bir darbe de Galatasaraydan ACUN ILICALI, NİHAT DOĞAN'I SURVIVOR'A GÖTÜRMÜYOR

GALATASARAY YÖNETİM KURULU YARIN NİHAT DOĞAN'I GÖRÜŞECEK

Bu arada Galatasaray 2. Başkanı Hamdi Yasaman, Milliyet'e yaptığı açıklamada, Nihat Doğan'a camia içinde büyük tepkinin olduğunu belirterek, konunun yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısında görüşüleceğini söyledi. Yasaman, "Galatasaray camiasından Nihat Doğan'a karşı bir reaksiyon var, bunu biz de görüyoruz" dedi.
Yönetim kurulu üyesi Cem Kınay da Nihat Doğan'ın ihracının yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısının gündemine alındığını açıkladı.Yorumları Göster
Yorumları Gizle