Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Nihat Doğan öyle bir pot kırdı ki...

  Hürriyet Haber
  29 Aralık 2009 - 01:00Son Güncelleme : 29 Aralık 2009 - 10:52

  Canlı yayına konuk olan Nihat Doğan, felsefik konuşmayacağını söyledi ama dayanamadı ve pot kırdı.

   İŞTE NİHAT DOĞAN'IN YENİ İMAJI (FOTO GALERİ)

  Doğan, Kanal D'de ekrana gelen Okan Bayülgen'in sunduğu Disko Kralı programına konuk oldu. Programda sakinliği ve dinginliği ile dikkati çeken Nihat Doğan, mesaj vermeyeceğini ve felsefik sözler sarf etmeyeceğini söyledi.

  Ancak bir izleyicinin son dönemdeki tarzı, şarkıları ve politikaya atılması ile ilgili sorusu üzerine bu sözünü tutamayan Nihat Doğan, yine felsefik konuşmadan edemedi. Doğan, "Bu sektöre girdim günden beri kendime almış olduğum ilke şu idi: Biz şan ve şöhretin peşinde değil, biz adamlığın peşinde koşuyoruz, dedik. Bu anlamda gördüğünüz gibi küpe takmadık" diye konuştu.

  Kulağında küpe olan Okan Bayülgen ise kulağını tutar şekilde stüdyodan kaçar gibi yaparak herkesi güldürdü. Kırdığı potun farkına varan Nihat Doğan, Bayülgen'e taş attığını söyleyerek esprili bir yaklaşımda bulundu.

  Sözlerini sürdüren Doğan, "Saçımızı öne taramak dahi inanılmaz, insanlarda 'acaba eyvah ne oluyor, bizim bildiğimiz delikanlı Nihat değişiyor mu' diye bir paniğe yol açmıştır. Arkadaşlar hiç kimse paniğe kapılmasın. Benim yediğim pekmez, gittiğim Antep. Duvarda resmim, halen de ismim var" diyerek özlü sözlerine bir yenisini daha ekledi. Stüdyodaki seyirciler 'Nihat, Nihat' diyerek hem tempo tuttu, hem de stüdyoyu alkışlarla inletti.Televizyon Gazetesi.com

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı