« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nihat’a Ankara’da derbi tedavisi

Beşiktaş Teknik Direktörü Mustafa Denizli, Süper Lig’de 21 Kasım’da Fenerbahçe ile yapılacak derbi öncesi sakatlığı süren Nihat Kahveci’nin tedavisinin hızlandırılması için tecrübeli futbolcuyu Ankara’ya gönderdi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
Denizli’nin isteğiyle Nihat, Ankaraspor Kulüp Doktoru Burak Kunduracıoğlu tarafından tedavi edilecek. Süper Lig’de daha önce ağır sakatlıklar geçiren Galatasaraylı Ümit, Uğur, Emre Güngör, Orkun, Hasan Şaş ve Ayhan’ın sahalara erken dönmesini sağlayan Dr. Burak Kunduracıoğlu’na çok güvendiğini belirten Denizli, Nihat’ın da derbiye yetişeceğine inandığını söyledi. Denizli şöyle dedi:
Dışarı gitmeye gerek yok
Türkiye’de çok önemli hekimler var. Adale konusunda Burak hoca çok önemli bilgiye sahip. Yurt dışına gitmenize gerek yok. Bu nedenle Çapa Sporcu Sağlık Merkezi ve diğer illerdeki sporcu sağlık  merkezlerindeki uzmanlar inanılmaz derecede işlerinde başarılı oldular.
Menajeri Murat Kuş ile Ankara’ya giden Nihat da Dr. Burak Kunduracıoğlu’nu yakından tandığını daha önce de tedavi olduğunu ifade ederek, “Burak hocamız Almanya’daki Dr.Hans Muller Wolfharth ile uzun yıllar birlikte çalıştı. Sakatlığım önemli boyutta değil. Adale konusunda sıkıntılar var. Bunları da bir kaç güne kadar çözeceğimize inanıyorum. F.Bahçe derbisinde hazır olmaya çalışacağım” diye konuştu.

Bunları da Beğenebilirsiniz