« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nihat 4 hafta yok

Ankaragücü maçında adalelerinden sakatlanan golcü futbolcudan üzücü haber geldi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ta Nihat Kahveci şoku... Siyah beyazlıların geçtiğimiz cumartesi günü Ankaragücü ile oynadığı maçta adalelerinden sakatlanan golcü futbolcunun 4 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı. Teknik direktör Mustafa Denizli’nin, bu oyuncunun yerine Bobo’yu oynatmayı düşündüğü öğrenildi.
Wolfsburg büyük takım değil
Öte yandan, Mustafa Denizli, dün düzenlediği basın toplantısında, Şampiyonlar Ligi’nde bugün karşılaşacakları Wolfsburg’u yenerek yollarına devam edeceklerini iddia etti. Denizli, şöyle konuştu:
· Manchester United ve CSKA Moskova maçlarında da iyiydik, ama maalesef bu 3 maç sonunda sadece 1 puan alabildik. Önemli rakiplerimizle iç sahada oynayacağız. Beşiktaş’ın iç sahada ne kadar güçlü ve önemli bir takım olduğunu göstereceğiz.
· İki şeyi birbirinden ayırmalıyız. Bu maçın sonucu ne olursa olsun, federasyonla ilgili bir sitemim olmaz. Kızgınlığım hiç olmaz. Bana imkanlar çerçevesinde 1 günlük süreyi verseler çok memnun olurdum.
· Bu grupta olabilecek puan tablosunda, alacağımız 7 puanın bizi hedefe ulaştırabileceğini söyledim. Benim getirdiğim yaklaşım, tamamen tecrübelerimle ilgili. Wolfsburg’u yenip puan hanemizi dörde çıkardığımız zaman, sonra neler olacağını görürüz. Wolfsburg’u büyük sınıf takımına koymuyoruz. ? Emre OKTAY

SAKATLIK RAPORU

Nihat: Ayağında ödem var YOK

İ.Toraman: Ağrıları sürüyor YOK

İsmail: Takımla çalıştı % 95

Tello: Hafif ağrısı var % 90

Rüştü: MR’ı çekildi maç saatini bekliyor % 70


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler