NİĞDE HABERLERİ

Niğde'de 1357 konutun kurası çekiliyor

DHA
29.04.2017 - 12:17Son Güncelleme :
DHA


Niğde Belediyesi'nin Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanlığı ile birlikte sürdürdüğü Efendibey Kentsel Gelişim ve Dönüşüm Projesi bünyesindeki 1357 konut için daha kura çekimi 2 Mayıs'ta  5 Şubat Spor Salonu'nda gerçekleştirilecek.
Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında 1. , 2. ve 3. alandaki konutlar için yapılacak kura çekimi  hak sahiplerinin katılımıyla gerçekleştirilecek. Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, kura çekimi sonucunda 1357 konutun hak sahiplerinin belirleneceğini ifade ederek, "Niğde'nin Ufuk Projesi olan Kentsel Dönüşüm Projesi'nde binalar hızla yükselmeye devam ediyor. 121 hektarlık alanı kapsayan proje tamamlandığında, 6 bin konut, işyerleri, sosyal donatı alanları, okullar, camiler, geniş bulvar ve yollar ile şehrimizin Marka Kent olma yolundaki hedefine büyük katkı sağlayacaktır" dedi.

NİĞDE, (DHA)

FOTOĞRAFLI

 

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Niğde haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Niğde ilinden Niğde'de 1357 konutun kurası çekiliyor hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Nisan 2017 tarihinde saat 12 17’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Niğde'de 1357 konutun kurası çekiliyor haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı