NİĞDE HABERLERİ

Niğde Belediyesi’nden Renkli Kaldırım Çalışması

IHA
29.10.2015 - 13:35Son Güncelleme :

Niğde Belediyesinden renkli kaldırım çalışması

IHA

Niğde Belediyesi dayanıklılığı ve ekonomik olma özelliği ile tercih edilen renkli desenli asfalt kaldırım uygulamasına başladı.
Niğde Belediyesi, İnönü Mahallesi Yunus Emre Caddesinde renkli ve desenli kaldırım çalışması başlattı. Yapılan çalışmaları Belediye Başkanı Faruk Akdoğan yerinde inceledi.
Niğde Belediye Başkanı Faruk Akdoğan, ’’İnönü Mahallesinde renkli asfalt kaldırım çalışmamıza başladık. Vatandaşımıza en iyi hizmeti sunabilmek için gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz. Özellikle Avrupa’nın önde gelen büyük şehirlerinde yapılan bu uygulamanın Türkiye’nin bazı büyük şehirlerinde de denendiğini ve olumlu sonuçlar alındığını ifade eden Belediye Başkanı Akdoğan, bu yıl deneme amacıyla ilk olarak İnönü Mahallesinde kaldırım düzenlemesi yaptıklarını söyledi’’ Başkan Akdoğan, soğuk iklimli ve yağışlı bölgelerde çok iyi sonuç alınan uygulama ile Niğde’de de iyi bir sonuç almayı beklediklerini kaydetti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Niğde haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Niğde ilinden Niğde Belediyesi’nden Renkli Kaldırım Çalışması hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 13 35’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Niğde Belediyesi’nden Renkli Kaldırım Çalışması haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı