« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nicolas Anelka’nın omletli kutlamadan haberi yoktu

Sarı lacivertli takımda gelenek haline gelen unlu-yumurtalı kutlamanın son kahramanı 26. yaş gününü kutlayan Nicolas Anelka oldu. Fransız golcü, arkadaşlarının hazırladığı sürpriz karşısında duygulandı.

Sadi Kemal YAŞAR
SON GÜNCELLEME
Hiç beklemiyordu

Takım izinli olduğu için 26. doğum gününü bir günlük rötarla kutlayan Nicolas Anelka kendisine yapılan Brezilyalı usulü sürprizi ilk kez yaşadı. Bu sezon sarı lacivertli takımda gelenek haline gelen unlu-yumurtalı kutlamayı ilk kez yaşayan ve takım arkadaşlarının yumurtalarıyla omlet haline gelen Fransız yıldız bir hayli duygulandı.

Evimde gibiyim

Samandıra'daki kutlamayı ömrü boyunca unutmayacağını dile getiren Anelka, "Her geçen gün mutluluğum bir kat daha artıyor. Arkadaşlık bir takımın en büyük sermayesidir. Burada evimizde gibiyiz. Antrenman saatlerinde keyifli ortamlar oluşuyor. Bunu da maçlara yansıtıyoruz. Doğrusu böyle bir sürprizi beklemiyordum. Herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Kadıköy’de oturacak

Anelka'ya aranan ev Kadıköy'de bulundu. Türkiye'ye geldiğinden beri otelde kalan Anelka, uzun uğraşlar sonucunda evine kavuştu. Yaklaşık 1 aydır kendisine uygun bir konut arayan Fransız yıldızın yakın zamanda Kadıköy'deki evine taşınacağı bildirildi. Daha önce Fransız yıldıza birçok ev bulunmuş fakat evin, stat ve tesislere olan mesafesinin fazla oluşu nedeniyle sorunlar çıkmıştı.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

İlişkili Haberler