İZMİR HABERLERİ

Nezaket Emine Atasoy, Binali Yıldırım’la İzmir’de Programlara Katıldı

IHA
29.10.2015 - 17:15Son Güncelleme :

TÜRKİYE SANAYİCİ İŞ KADINLARI VE İŞ ADAMLARI KONFEDERASYONU GENEL BAŞKANI NEZAKET EMİNE ATASOY, İZMİR'DE ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME ESKİ BAKANI BİNALİ YILDIRIM İLE BİRLİKTE BİR DİZİ PROGRAMA KATILDI.

IHA

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, İzmir’de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı Binali Yıldırım ile birlikte bir dizi programa katıldı.
Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy bir dizi temaslarda bulunmak üzere İzmir’e hareket etti. Nezaket Emine Atasoy İzmir’de Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme eski Bakanı ve AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Binali Yıldırım’ın programlarına katıldı.
Atasoy, burada yapmış olduğu konuşmasında Binali Yıldırım’a İzmir’e yaptığı yatırımlardan dolayı teşekkür etti. Atasoy, "Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu (SANKON) kuruluşu olarak AK Parti İzmir Milletvekili Adayı Binali Yıldırım beyefendiye İzmir iş dünyası olarak desteğimiz tamdır" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Nezaket Emine Atasoy, Binali Yıldırım’la İzmir’de Programlara Katıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 29 Ekim 2015 tarihinde saat 17 15’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nezaket Emine Atasoy, Binali Yıldırım’la İzmir’de Programlara Katıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı