« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Neymar ve Messi gelebilir

Son Dünya Kupası yarı finalistlerine atıfta bulunan Özbek, “Almanya ve Hollanda’nın 10 numaraları bizde. Belki Messi ve Neymar’ı da bu forma altında görebiliriz” dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

G.SARAY Başkanı Dursun Özbek kulüp televizyonuna çarpıcı açıklamalarda bulundu. Son tranfserleri Alman Lukas Podolski’yi değerlendiren Özbek’in kullandığı ifadeler sarı kırmızılı taraftarları heyecanlandırdı. Brezilya’da düzenlenen ve Podolski’nin de formasını giydiği Almanya Milli Takımı’nın kazandığı Dünya Kupası’nı hatırlatan Özbek, “Dünya devi Almanya ve Hollanda’nın 10 numaraları bizde. Geriye iki ülke kalıyor. Belki de ilerleyen günlerde Brezilya ve Arjantin’in 10 numaraları Messi ve Neymar’ı da bu forma altında görebiliriz” sözleriyle spor gündemine oturdu.

“SNEIJDER’İ BIRAKMAYI DÜŞÜNMEDİK”

Transfer konusunda oldukça dikkatli davrandıklarını dile getiren Galatasaray Başkanı Dursun Özbek şunları söyledi: Biz, “Her önümüze geleni transfer etmeyeceğiz” dedik, bu da tenkit ediliyor. Çok transfer yapıyoruz onlar da eleştiriliyor. Ama biz transferde dikkatli davranıyoruz. Biz her transferi teknik heyetin bizlere sunduğu raporlara göre yapıyoruz. Türkiye ve Avrupa’da bizi başarıya ulaştıracak oyuncuları mutlaka alacağız. Wesley Sneijder, dünyaca ünlü bir yıldız. Hollanda Milli Takımı’nın 10 numarası. Biz onu bırakmayı hiç düşünmedik. Onun futbolu Galatasaray’da bırakmasını istiyoruz.


Bunları da Beğenebilirsiniz