Gündem Haberleri

  Newcastle United'da Souness'in gönderilmesinin yankıları sürüyor

  A.A.
  03.02.2006 - 14:21 | Son Güncelleme:

  İngiltere Premier Ligi takımlarından Newcastle United'da, teknik direktör Greame Souness'in işine son verilmesi İngiliz basınında geniş yer buldu. The Independent gazetesi, Souness döneminin kapanmasını, Eriksson'ın adının öne çıktığını vurgulayan bir başlıkla verirken, Sam Allardyce, Martin O'Neill ve Alan Shearer'ın da diğer adaylar arasında olduğunu yazdı.


  The Daily Mail Gazetesi, Alan Shearer'ın Souness'tan boşalan yeri doldurmaya hazır olduğunu vurgularken, bunu “Shearer'ın rüyası” iddiasıyla okuyucularına duyurdu. Gazete, Shearer'ın, Glenn Roader ile birlikte bir süre çalıştıktan sonra tek yetkili durumuna geleceği yolundaki iddiaları şimdilik reddettiğini ve “Teknik direktörlük lisansıma rağmen, henüz yeterli deneyime sahip değilim” dediğini bildirdi.

  The Times gazetesi ise Souness'in ayrılmasının ardından, Newcastle United'da yeni bir isim arayışının başladığını yazdı. Gazete, şimdilik eski West Ham Menajeri Glenn Roader'a teklif götürüleceğini ve Alan Shearer'ın da ona yardımcı olacağını belirtti.

  Roader'ın sürekli teknik direktörlük görevi için yeterli donanıma sahip olmadığı yorumunda bulunan The Times, başka isimlerin de bu görev için düşünülebileceğini kaydetti.

  Guardian gazetesi de Alan Shearer'ın kulübün bir sonraki teknik direktörü olmak üzere göreve çağrıldığını, ancak ünlü kaptanın bu öneriye mesafeli durduğunu öne sürdü.
  Etiketler:
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı