NEVŞEHİR HABERLERİ

Nevşehir Ticaret Borsası Aşure Dağıttı

IHA
27.10.2015 - 10:19Son Güncelleme :

NEVŞEHİR TİCARET BORSASI TARAFINDAN ZAHİRE PAZARINDA AŞURE İKRAMINDA BULUNULDU

IHA

Nevşehir Ticaret Borsası (NTB) her yıl geleneksel olarak düzenlediği Muharrem ayı aşure dağıtımını, bu yıl zahire pazarı içerisinde gerçekleştirdi.
NTB bolluk bereket getirmesi temennisi ile zahire pazarı önünde vatandaşlara 500 kişilik aşure dağıttı. NTB her yıl geleneksel olarak düzenlediği Muharrem ayı aşure dağıtımını, bu yıl zahire pazarı içerisinde gerçekleştirdi. Okunan dua ve ilahilerin ardından başlayan aşure dağıtımı etkinliğine Nevşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Salaş ve yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir Ticaret Borsası üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile vatandaşlar katıldı.
Etkinlik hakkında açıklamada bulunan Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, ”Toplumsal birleşmenin ve toplumsal barışın devamı için bu tarz etkinlik yapıyoruz. Mübarek bir günün kutlanmasıyla insanlarımızın manevi yönü de güçlenecektir. Bu etkinlikler bu nedenle de ayrı bir önem arz etmektedir. Etkinliğimize katılan herkese teşekkür ediyorum" dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Nevşehir Ticaret Borsası Aşure Dağıttı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 10 19’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nevşehir Ticaret Borsası Aşure Dağıttı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı