NEVŞEHİR HABERLERİ

Nevşehir Defterdarı Ercoşman, Borsa Başkanı Salaş’ı Ziyaret Etti

IHA
25.02.2015 - 09:29Son Güncelleme :

NEVŞEHİR İL DEFTERDARI HATİCE İŞCEN ERCOŞMAN, 26. VERGİ HAFTASI KUTLAMALARI ÇERÇEVESİNDE NEVŞEHİR TİCARET BORSASI BAŞKANI İBRAHİM SALAŞ I MAKAMINDA ZİYARET ETTİ.

IHA

Nevşehir İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, 26. Vergi Haftası kutlamaları çerçevesinde Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’ı makamında ziyaret etti.
Nevşehir Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Kemal Uygun, Muhasebe Müdürü Hasan Çelik, Milli Emlak Müdürü Ahmet Kurşun ve Gelir Müdür Vekili Eşref Mutlu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Nevşehir İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, Salaş’a çiçek takdiminde bulundu.
Bu yıl 26.’sı kutlanan Vergi Haftası kapsamında Vergi Dairesi Başkanı ve beraberindekilere ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, Nevşehir’de görev yapan tüm Vergi Dairesi personelinin Vergi Haftası’nı kutladı.
Vergilerin hizmetlerin yerine getirilmesindeki önemine dikkat çeken Salaş, “Vergi Haftası kutlamalarının amacı, toplumda farkındalık yaratmak, vergi bilinci oluşturmak, vatandaşlarımıza vergi vermenin bir vatandaşlık görevi olduğunu hatırlatmaktır. Devletin vatandaşlara sunmak zorunda olduğu hizmetler olduğu gibi vatandaşlarımızın da devlete karşı ödev ve sorumlulukları vardır. Vatandaş olarak devletimizden en iyi hizmeti beklemek hakkımız. Devletimiz de vatandaşlarına en iyi hizmeti vermekle mükelleftir. Şüphesiz bu hizmetleri yapmanın bir maliyeti var. Bu maliyet, devletin gelirlerinin önemli bölümünü oluşturan vergilerle karşılanmaktadır. Ne kadar kaliteli hizmet istiyorsak ticaret erbabı olarak üzerimize düşen vergi yükümlülüğünü yerine getirmek zorundayız” dedi.
Nevşehir İl Defterdarı Hatice İşcen Ercoşman, 20 Şubat-1 Mart tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası kapsamında resmi kurumları, meslek odalarını ve borsalarımızı ziyaret ederek, toplumda vergi bilincini yükseltmeye çalışacaklarını belitti. Defterdar Ercoşman, Başkan Salaş’a Vergi Dairesi’nin kokartını da takarak çiçek takdim etti.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Nevşehir Defterdarı Ercoşman, Borsa Başkanı Salaş’ı Ziyaret Etti hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 25 Şubat 2015 tarihinde saat 09 29’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nevşehir Defterdarı Ercoşman, Borsa Başkanı Salaş’ı Ziyaret Etti haberi güncellenecektir.

NEVŞEHİR İLÇELERİ
  NEVŞEHİR NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:38
  • Guneş
   07:19
  • Öğle
   12:37
  • İkindi
   15:16
  • Akşam
   17:34
  • Yatsı
   19:04
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı