NEVŞEHİR HABERLERİ

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver:

IHA
28.10.2015 - 11:37Son Güncelleme :

NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HASAN ÜNVER, 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI

IHA

Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. yıldönümü nedeniyle kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver Türk milletinin en iyi idare sistemi olan Cumhuriyet ile, her geçen günden daha güçlü hale geldiğini belirterek “ Büyük Türk Milleti olarak Cumhuriyetin bize kazandırdığı değerlerle büyük bir azim ve kararlılık içerisinde, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün gösterdiği müreffeh Avrupa toplumlarını bile geçme yolunda emin adımlarla yürüyüşünü sürdürmektedir” dedi.
Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 92. yıldönümü nedeniyle kutlanan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Ünver mesajında, Cumhuriyetin temel dinamiği olan egemenliğin kayıtsız ve şartsız kendinde olan büyük Türk Milleti’nin, birlik ve beraberlik içerisinde son yıllarda büyük bir gelişme ve kalkınma süreci yaşadığını belirtti.
Ünver mesajında daha sonra şu görüşlere yer verdi: “ Demokratik, Hukuk Laik ve Sosyal devlet sorumluluğu içerisinde özellikle son yıllarda birbiri ardına gerçekleştirilen büyük atılımlarla dünyada varlığını hissettiren büyük Türk Milleti, Cumhuriyet’in kazandırdığı temel değerler ışığında bundan sonra da büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün en önemli hedef olarak gösterdiği müreffeh Avrupa toplumlarını bile geçme konusunda kararlılığını yitirmeden bu yönde azimle yürüyüşünü devam ettirecektir.”

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Nevşehir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Nevşehir ilinden Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver: hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 11 37’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver: haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı