« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nevin Sevinç Deveci 12.oldu

Muratpaşa Belediyespor'un başarılı cimnastikçisi Nevin Sevinç Deveci, Almanya'da yapılan Ritmik Cimnastik Grand Prix'inde 12'inci oldu.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
Muratpaşa Belediyesi'nden yapılan yazılı açıklamada, ritmik cimnastikte Muratpaşa'nın ve Türkiye'nin gururu Nevin Sevinç Deveci'nin, 27-30 Kasım tarihleri arasında Almanya'nın başkenti Berlin'de düzenlenen Dünya Ritmik Cimnastik Grand Prix'ine katılarak Türkiye'yi temsil ettiği bildirildi. Açıklamada, geçen yıl da Türkiye'den bu yarışmaya katılan tek sporcu unvanını elinde bulunduran Nevin Sevinç Deveci'nin, bu yılki yarışmalarda 12'inci olduğu ifade edildi.

Milli cimnastikçi Nevin Sevinç Deveci de yazılı açıklamasında, Türkiye'yi ve kulübünü en iyi şekilde temsil etmek için çalıştığını belirterek, dünyanın sayılı cimnastikçileri ile bir arada olmanın, onlarla aynı kulvarda yarışmanın kendisi için ayrı bir tecrübe olduğunu bildirdi. Berlin Grand Prix'ine çok iyi hazırlandığını kaydeden Deveci, yarışmada eksiklerini daha iyi görme fırsatı bulduğunu vurguladı. Deveci, bu yarışmada 12'inci olduğunu, gelecek yıl daha büyük başarılara imza atacağına inandığını sözlerine ekledi.

Bunları da Beğenebilirsiniz