Gündem Haberleri

GÜNDEM

  Net’in geleceği İstanbul’da

  Hürriyet Haber
  10 Şubat 2006 - 00:00Son Güncelleme : 09 Şubat 2006 - 01:18

  Veri ve İnternet ağ teknolojileri konusunda dünya devleri arasında yer alan Cisco Systems, 21-22 Şubat 2006 tarihinde İstanbul Swissotel’de Türk iş dünyasını geleceğin İnternet dünyasıyla buluşturacak.

  CiscoExpo 2006 katılımcıları iki gün boyunca konuk konuşmacılar, iş çözümleri, teknoloji oturumları ve geleceğin bilgi ağı teknolojilerinin tanıtılacağı demo bölümleriyle gelecek vizyonlarını genişletme fırsatı bulacaklar.

  Cisco Gelişmekte Olan Bölgeler Başkanı Paul Mountford, Merkezi ve Doğu Avrupa’dan Sorumlu Başkan Yardımcısı Kaan Terzioğlu ve Cisco Türkiye Genel Müdürü Mete Kabatepe’nin ev sahipliği yapacakları etkinliğe İstanbul Valisi Muammer Güler ve Türk Telekom Yönetim Kurulu Başkanı Paul Doany konuk konuşmacı olarak katılacak.

  Dolu dolu iki gün

  Toplam iki gün sürecek olan CiscoExpo 2006 boyunca katılımcılar bilişim teknolojilerinin yönetim kurullarındaki stratejik önemine odaklanırken, telekomünikasyon pazarındaki son gelişmeleri de izleyebilecekler. Ayrıca sektörel oturumlar ve canlı teknoloji şovlarıyla gelecek nesil ağ teknolojilerinden akıllı binalara, bireysel bankacılıktan İnternet telefonuna kadar onlarca teknolojiyi yakından tanıma ve birçoğunu ilk kez görme fırsatı bulacaklar.

  CiscoExpo 2006 hakkında daha fazla bilgi ve kayıt için www.cisco.com/tr/expo2006 adresini ziyaret edebilirsiniz.
  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı