« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Neslihan konsere gitmekten vazgeçti

hurriyet.com.tr'nin duyurduğu haberde Red Hot Chili Peppers'ın bas gitaristi Flea Neslihan Darnel'e maç sırasında ilan-ı aşk etmiş ve daha sonrasında milli voleybolcu, grubun bu akşam İstanbul'da düzenlenen konserine bilet almıştı. Fakat ünlü voleybolcu çıkan dedikodular yüzünden konsere gitmeyeceğini açıkladı. Darnel, "Görmek istediğim o müthiş konsere gitmekten vazgeçtim" dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Milli voleybolcu Neslihan Darnel, Londra Olimpiyatları'ndaki maçını izledikten sonra kendisine ilan-ı aşk eden bas gitarist Flea'nın grubu Red Hot Chili Peppers'ın Santral İstanbul'da düzenlenen konserine bilet almasına rağmen çıkan dedikodular yüzünden gitmekten vazgeçti.

NELER OLMUŞTU?

Red Hot Chili Peppers’ın bas gitaristi Flea, Filenin Sultanları’nın Londra Olimpiyatları’nda ABD ile oynadığı maçı izledikten sonra twitter hesabına yazdığı "Neslihan Darnel, sana ilk görüşte aşık oldum" iletisiyle sosyal medyada tartışılmıştı. Flea, Darnel’in evli ve çocuklu olduğunu hatırlatan Türk takipçilerinden gelen tepkilerden sonra ise geri adım atarak "Tabii ki gerçek bir şey değil, sakin olun" açıklamasını yapmıştı.

İŞTE NESLİHAN'IN O TWEETLERİ;

Neslihan konsere gitmekten vazgeçti

ÜNLÜ MÜZİSYENDEN CEVAP GELDİ

MAÇ SIRASINDA NESLİHAN'A AŞK MESAJI

TWİTTER'I SALLAYAN PLATONİK AŞK İTİRAFI


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler