« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Neslihan 2 hafta sonra bizimle olacak

(A) Milli Bayan Voleybol Takımı oyuncuları sağlık kontrolünden geçti.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Ankara'da bu hafta sonu yapılacak Avrupa Ligi 1. ayak maçlarında Belarus ile karşılaşacak (A) Milli Takım'da oyuncular, takımın sponsoru olan Özel Koru Hastanesi'nde kapsamlı bir sağlık kontrolünden geçirildi. Gerekli ölçümlerin yapılmasının ardından biyokimyasal kan tetkikleri alınan oyuncular, daha sonra EKG'ye sokuldu.

(A) Milli Takım Doktoru İbrahim Yanmış, milli takımların her kampında rutin sağlık kontrollerinin yapıldığını belirterek, “Buradaki kontrollerin ardından Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde de oyuncuların göz muayeneleri yapılacak” dedi.

Yanmış, sağ elinde kırık bulunan milli takım oyuncularından Büşra Cansu'nun tedavisinin sürdüğünü ifade ederek, “Ayrıca Seda Tokatlıoğlu'nun kronik bir sakatlığı bulunuyor. Onun aramıza katılıp katılmayacağı belli değil. Neslihan Darnel'in de dizinde tendinit var ama o 2 hafta sonra bizimle olacak” diye konuştu.

Milli takım oyuncuları kontrollerin tamamlanmasının ardından hastane binasında kendileri için hazırlanan kahvaltıya katıldı.

Özel Koru Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Hasan Biri, Avrupa ve dünyada Türkiye'yi en iyi şekilde temsil eden, başarılara imza atan (A) Milli Bayan Voleybol Takımı'nı ağırlamaktan ve sağlık kontrollerini yapmaktan son derece mutlu olduklarını söyledi.

Oyuncuların başarı elde etmesi için sağlık durumlarının çok önemli olduğuna değinen Biri, “Bu konuda onlara destek vermeye her zaman hazırız. Başarılarının devamını diliyoruz. Bundan sonra da (A) Milli Takım'ın periyoduk sağlık kontrolleri hastanemizde gerçekleşecektir” dedi.

CANLI SKOR CEBİNDE!

Cep telefonunuza Spor Arena uygulamasını gönderelim.

SMS GÖNDERİLDİ!

Cihazınıza özel bağlantı linki sms ile gönderildi. Lütfen smslerinize bakınız.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler