ARDAHAN HABERLERİ

Nesibova, Azerbaycan uyruklu öğrencilerle buluştu

DHA
30.04.2017 - 13:12Son Güncelleme :
DHA

Deniz BAŞLI / ARDAHAN, (DHA)-Azerbaycan Ankara Büyükelçiliği Eğitim Müşaviri Doç. Dr. Necibe Nesibova, Ardahan Üniversitesinde (ARÜ) eğitim gören Azerbaycan uyruklu öğrencilerle görüşmek amacıyla Rektör Prof. Dr. Mehmet Biber’i makamında ziyaret etti.
    Ziyaretin ardından, Azerbaycan uyruklu öğrencilerle, ARÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Şakir Aydoğan ve  Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Havva Vanlı’nın da katıldığı bir toplantı düzenlendi. Doç. Dr. Nesibova, Ardahan’ın güzel bir şehir olduğunu belirterek, “Ardahan Üniversitesi kaliteli bir üniversite. Sizler geleceği parlak öğrenciler olarak kardeş ülkemizde okumanın kıymetini bilin. Başarılı olmak için önünüzde hiçbir engel yoktur. Azim ve kararlılıkla çalışmalısınız. Azerbaycan halkı, sizlerden umutludur. Siz yeni nesil öğrenciler ilimle irfanla geleceğimizi aydınlatmalısınız" diye konuştu.
    Doç. Dr. Necibe Nesibova yaptığı konuşmanın ardından, Rektörü Prof. Dr. Mehmet Biber’e ve Üniversite  akademik-idari kadrosuna teşekkür etti. Toplantı sonrası Rektör Prof. Dr. Mehmet Biber, Doç. Dr. Necibe Nesibova’ya hediye takdiminde bulundu.

FOTOĞRAFLI

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Ardahan haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Ardahan ilinden Nesibova, Azerbaycan uyruklu öğrencilerle buluştu hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 30 Nisan 2017 tarihinde saat 13 12’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nesibova, Azerbaycan uyruklu öğrencilerle buluştu haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı