« Hürriyet.com.tr

Nereye gitmeli

Hürriyet Haber
X
Avrupalı Konuklar Hyatt Otel dedi

Hyatt Otelleri ‘2005 Avrupalı Otel Misafirleri Memnuniyet Araştırması Çalışması’nda misafir memnuniyeti kategorisinde en üst seviyede yer aldı. Avrupalı misafirler otelleri, servis kalitesi, odalar, yiyecek ve içecekler, oteldeki olanaklar ve fiyatlar açısından değerlendirdi.

Ekonomi, orta ve 1. sınıf 46 otel markasının değerlendirildiği araştırmada Hyatt Otelleri 1. sınıf bölümünde misafir odaları kategorisinde en yüksek puanı aldı.

Emirates, iş seyahati ve eğlenceli uçuşun en iyisi seçildi

Emirates Havayolları bu yıl sekizincisi düzenlenen Conda Nast Okuyu Ödülleri’nin sahibi oldu. Dergi okuyucuları tarafından ‘İş Seyahati’nde en iyi havayolu seçilen Emirates, aynı zamanda uzun menzilde ‘Uçak İçi Eğlence’ sistemlerinde de en yüksek puanın sahibi oldu.

Golfçüler Mövenpick turnuvasında

Mövenpick Hotel İstanbul, 8 - 9 Ekim’de golf turnuvası düzenliyor. İstanbul Golf Kulübü Maslak Tesisleri’nde düzenlenecek turnuvaya 120 golfçü katılacak. Kadınların bir, erkeklerin iki kategoride yarışacağı turnuvada ayrıca senior kategorisi de var. Her grupta ilk üçe girenlere ve gross birincisine otelin Skyline Club Lounge bölümünde düzenlenecek ödül töreniyle kupaları verilecek. Bir şanslı katılımcı ise çekilişle Jolie Ville Mövenpick Golf&Resort Mısır’da iki kişilik beş gece konaklama kazanacak.

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Avrupa'nın az bilinen 10 yeri
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
29 Ekim'in en özel adresi: Atatürk Evi Müzesi
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Dünyanın en ilginç beş köyü!
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Herkül ve Amazon Kadınlarının adası: Giresun Adası
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Alsas’ın kurabiyeden kasabası: Obernai
GezginGezgin
Rüzgar uğultusundan başka hiçbir sesin olmadığı yer: Kayaköy