« Hürriyet.com.tr

Nereye Gitmeli

Hürriyet Haber
X

Güney Afrika’yı gezin

Setur, Kurban Bayramı’na özel tur paketleri hazırladı. 4-13 Kasım tarihlerinde Güney Afrika turu var. Cape Town, Sun City, Pilanesberg gezilecek yerler arasında. Fiyatı 2 bin 499 Euro. (www.setur.com)

Mavi Bisiklet’in altıncı etabı

Türkiye Bisiklet Federasyonu (TBF) ve Roche firmasınca meme kanserinde erken teşhisin önemini hatırlatmak için başlatılan Mavi Bisiklet turunun altıncı etabı 22-23 Ekim’de Edirne ve Tekirdağ’da gerçekleştirilecek. Milli bisikletçilerin sürdürdüğü tur tüm vatandaşların katılımına açık. Roche, bisikletiyle kampanyaya katılan her vatandaş adına “Kansere Karşı Elele Platformu”na bağışta bulunacak. (www.mavibisiklet.com)

33 ülke, 33 pazar

Gezgin fotoğrafçı Hacer Karanlık son 15 yılda gezdiği 36 ülkede pazar yerlerini fotoğrafladı. 2 bin fotoğraf arasından, 33 yerel pazarı seçip “Pazarların Dünyası” fotoğraf sergisini hazırladı. Hindistan, Peru, Çin, Özbekistan, Kenya gibi farklı coğrafyaların hayatını, insanlarını yansıtan sergi bugün Küçükçekmece Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde açılıyor. 30 Ekim’e kadar gezilebilir. (www.sefakoykultursanat.com)

Vizesiz Yunanistan

Lüks kruvaziyer gemisi Alexander von Humboldt, Yunanistan’a vizesiz turlarını sonbaharda da sürdürüyor. Gemi her perşembe İstanbul’dan hareket ediyor. Selanik ve Atina’ya uğruyor. Her şey dahil sistemiyle düzenlenen turlarda mevsim nedeniyle özel indirim yapıldı. Promosyonlu fiyatlar 149 Euro’dan başlıyor. (www.bamtur.com)

547 Euro’ya bir haftada dört ülke

VIP Turizm ekonomik tur paketlerinden oluşan yeni markası Ekovip ile hizmet vermeye başladı. 13 Kasım’da Benelüks & Paris turu var. 7 gece 8 günlük turun fiyatı 547 Euro. (www.ekovip.com)

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
En çok gidilmek istenen ülke belli oldu!
GezginGezgin
Madrid'i sevmeniz için 8 neden
GezginGezgin
Cennetten düşen bir damla: Ohrid
Karadeniz
Hem yemekleri hem doğası şahane şehir: Trabzon
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Avrupa'nın en ucuz tatil yerleri
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Japonya'nın ilginç hayalet şehri