« Hürriyet.com.tr

Nereye gitmeli

Hürriyet Haber
X

Jetmil’le tatil fırsatı

Atlasjet, sadakat programı dahilinde farklı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Mayıs ayı boyunca Atlasjet ile uçan Jetmil kart sahipleri, Bodrum Gliss Hotel&Spa’da sadece bir gün ücreti ödeyerek, 2 gece 3 günlük konaklama fırsatı yakalıyor. Kampanya Feng Shui felsefesine göre düzenlenmiş Bodrum Gliss Hotel&Spa’da, mayıs boyunca hafta içi yapılacak konaklamalarda geçerli. (www.atlasjet.com)

Trenle Eskişehir’i keşfedin

Antonina Turizm, 14-15 Mayıs’ta bir gece iki gün Eskişehir’e tren ile kültür turu düzenliyor. TCDD Eskişehir Müzesi, Porsuk Çayı, Cumhuriyet Tarihi Müzesi, Bilim ve Sanat Parkı gezilecek yerler arasında. Çift kişilik odada kişi başı 320 TL. (www.antoninaturizm.com)

19 Mayıs’a özel paket

Kastamonu-Daday’daki İksir Resort Town 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı haftası için özel bir gençlik paketi hazırladı. Merkezde atlı spor merkezinde belgeli antrenörler eşliğinde eğitimli İngiliz ve Arap atlarıyla ders alabilir, ATV ile doğal parkur turuna katılabilir, yarım gün bisiklet turu yapabilir, faytonla nostaljik şehir turuna çıkabilir, gölette oltayla balık tutabilir veya Ballıdağ Soğucaova’da trekkingle keşfe çıkabilirsiniz. 3 gece 4 gün, tarihi konakta 2 kişilik odada kişi başı yarım pansiyon konaklamanın fiyatı 480 TL. Ayrıca aktivitelerde güne özel yüzde 10 indirim uygulanıyor. (www.iksirresorttown.com)

Su parkında eğlenin

İzmir’in Selçuk ilçesindeki Pamucak’ta bulunan Aqua Fantasy su parkı açıldı. Su parkına geçtiğimiz sezon iki yeni kaydırak eklendi. Bu sezonun ortalarında sürpriz bir kaydırak daha hizmete girecek. Su parkında bu yaz sezon üyesi olanlar 175 TL ödüyor, yaz boyu her gün su parkından yararlanabiliyor. Sezon üyeliği ile su parkı içinde yapılacak harcamalarda yüzde 25 indirim kazanılıyor. Ailece sezon üyesi olanlar ekstra indirimler elde edebiliyor.

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Dünyada nasıl yapıldıkları bilinmeyen ilginç yerler
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Edebiyata düşkün gezginlerin en uğrak noktası: Dublin
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Mekong Deltası'nda romantizm
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Bir doğa harikası: Saklıkent Kanyonu
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Türkiye'de terk edilmiş 9 köy
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Herkül ve Amazon Kadınlarının adası: Giresun Adası