« Hürriyet.com.tr

Nereye gitmeli

Hürriyet Haber
X
Dorukkaya yenilendi

Kartalkaya DorukKaya Ski&Mountain Resort, sezonu yenilenmiş odaları, restoranıyla karşılıyor. Otel, Avusturyalı mühendisler tarafından projelendirilen farklı zorluk derecelerine göre konumlandırılmış üç büyük, üç küçük olmak üzere altı ana rampa, üç handrail, şişme çalışma havuzu ve değişik özelliklere sahip altı box’tan oluşan bir snowpark’a sahip. Burada 800 metre uzunluğundaki özel lift snowboard severlere hizmet veriyor. (Tel: 0212 444 52 92)

Kayak kampı başlıyor

Geleceğin Yıldızları, 2009-2010 eğitim döneminde çocuk ve gençlere birbirinden renkli kamplar sunuyor. Sömestr tatilinde Uludağ’da 8-14 yaş grubuna yönelik “Kayak Kampı”, 15-17 yaş grubuna yönelik “Kayak ve Snowboard Kampı” düzenliyor. 24-30 Ocak 2010 ve 30 Ocak-5 Şubat 2010 arasında iki dönem olarak düzenlenecek kamplarda her yaş ve seviyeye göre farklı eğitim veriliyor. (Tel: 0216 345 81 00)

Nürnberg’de Noel Panayırı’na katılın

SunExpress, Avrupa’da Noel coşkusunu yaşamak isteyen seyahat tutkunlarını, Almanya’ya davet ediyor. Nürnberg’de yüzyıllardır süren “Noel Panayırı” geleneği şehrin caddelerine, meydanlarına her yıl iki milyon turist çekiyor. Panayırda, el yapımı tahta süs eşyaları, yılbaşına özel şekerleme ve kurabiyeler, oyuncaklar, kitaplar sizi bekliyor. SunExpress, 24 Aralık’a kadar, her şey dahil 49 Euro’dan başlayan fiyatlarla İstanbul ve İzmir’den perşembe ve pazar günleri Nürnberg’e uçuyor. (www.sunexpress.com)

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Pisa kulesinden daha eğri minare! Üstelik Türkiye'de...
GezginGezgin
Özgürlüğün tadına varacağınız yer: Sarıgerme
SonbaharSonbahar
Sonbaharın en güzel 5 şehri
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Şehirleşme ve doğa arasındaki çizgiyi ortadan kaldıran 9 çevre dostu alan
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Japonya'nın ilginç hayalet şehri
Karadeniz
Hem yemekleri hem doğası şahane şehir: Trabzon