« Hürriyet.com.tr

Nereye gitmeli

Setur özel yılbaşı yurtdışı tur programları oluşturdu. Bu turlar 4 veya 5 yıldızlı otel önerileriyle sunuluyor.

Hürriyet Haber
X

Muhteşem mimarisiyle Viyana eğlencesiyle Amsterdam
Setur özel yılbaşı yurtdışı tur programları oluşturdu. Bu turlar 4 veya 5 yıldızlı otel önerileriyle sunuluyor. İşte 31 Aralık-03 Ocak tarihleri arasındaki seçeneklerden bazıları: Paris’e, Türk Hava Yolları ile 870 Euro’dan başlayan fiyatlarla gidebilirsiniz. Sıcakkanlı insanları, ortaçağ özelliklerine ve tatlarına sahip şehirleri, dünyaca ün kazanmakta olan mutfağıyla İspanya’ya, Türk Hava Yolları ile 920 Euro’dan başlayan fiyatlarla ulaşmak mümkün. Muhteşem mimarisinin yanı sıra müziğin, tarihin ve doğanın buluştuğu Viyana yine aynı tarihlerde 890 Euro’dan başlayan fiyatlarla sunuluyor. Tarih, kültür, eğlence, sakinlik gibi birbirinden çok farklı tatil arayışlarına cevap verebilen Amsterdam için fiyatlar 820 Euro’dan başlıyor. Tanıdıktan sonra terk etmek istemeyeceğiniz alışverişin merkezi Londra’ya 1.040 Euro’dan başlayan fiyatlarla seyahat imkanı tanınıyor. 31 Aralık tarihine kadar World’e özel 7 taksit imkanı da var. (Tel: 0212 216 444 07 38)

Boğaziçi’nde sonbaharı vapur turuyla yaşayın
Gelecek pazar İstanbul’daysanız ve Boğaziçi’nde sonbaharın renklerini yaşamak isterseniz İDO’nun vapur turlarına katılabilirsiniz. Özel sefer yapan tur vapuru saat 14.00’de Eminönü’ndeki Boğaz İskelesi’nden kalkıyor. İstinye’ye kadar Avrupa Yakası’nı izleyerek ilerliyor. Buradan Çubuklu’ya geçip Anadolu Yakası kıyılarından saat 16.00’da Eminönü’ne varıyor. Seferlerde, İstanbulluların modellerini seçtiği dört yeni vapurdan biri kullanılıyor. Gezi ücreti 10 TL.

69 koltuğa özel fiyat
Atlasjet Havayolları 5 Nisan 2010’a kadar ilk 69 koltuğu özel fiyatlarla yolcularına sunuyor. Sadece iç hat uçuşlarında seyahat etmek isteyenler ilk 69 koltukta her şey dahil, tek yön sadece 69 TL’ye seyahat etme imkanını elde edecek. Ayrıntılı bilgiye ulaşmak için 444 33 87’yi arayabilirsiniz.

Hyatt Regency yenilendi, Grand Hyatt olarak açıldı
İstanbul Taksim’deki Hyatt Regency, 1 Aralık’tan itibaren Grand Hyatt olarak hizmet vermeye başladı. Otelin marka ve isim değişikliği dünyadaki diğer Grand Hyatt otelleri ile paralel bir çizgide servis ve ürün kalitesinde bir üst sınıfa geçmesini temsil ediyor. Bu oteller etkileyici ve enerjik lobi alanları, yaratıcı yiyecek içecek seçenekleri, son teknoloji ürünleri, spa & fitness merkezleri ve toplantı salonları ile tanınıyor. Tüm dünyada, uluslararası seyahat edenler arasında tanınmış, belli başlı şehir merkezleri ve tatil beldelerinde yer alan 34 adet Grand Hyatt oteli bulunuyor. Türkiye’deki otelde 102 king, 109 deluxe king, 71 grand club, 12’si mutfaklı olmak üzere 22 suit, üç adet engelli misafirler için oda ve yedi tane apartman dairesi olmak üzere toplam 360 oda var. Toplam 1507 metrekare toplantı alanı, bir balo salonu da dahil olmak üzere, geniş fuaye alanları bulunan, kullanıma göre şekli ve ebadı değiştirilebilen 13 toplantı salonuna sahip. Tamamen yenilenen sağlık ve spor merkezi Gaia Fitness Centre & Spa ise, özel tasarlanmış terapi odaları, fitness stüdyosu, egzersiz odası, aromatik sauna ve buhar odası ve geleneksel Türk Hamamı ile hizmet veriyor. (www.hyatt.com)

Bozcaada’nın Ataol Çiftliği restore edildi
Bozcaada’da 1960’lı yıllardan beri hayvancılık amaçlı kullanılan Ataol Çiftliği, artık restore edilmiş haliyle hizmet veriyor. Hotel bölümü tarihi ve ek yapılarda ikişer ve üçer kişilik toplam 32 oda ve 75 yatak kapasitesi sunuyor. Ahşap döşeme ve tavanlı geniş odalarda televizyon, minibar, klima, 24 Saat sıcak su, saç kurutma makinası ve emanet kasası var. Ataol bir de butik otele sahip. Bu bölüm 14 odalı ve 30 yatak kapasiteli. Geleneksel ada mimarisine uygun şekilde dekore edilmiş. Odalarında televizyon, minibar, duş, lavabo ve kablosuz internet bağlantısı bulunuyor. Kış aylarında kendinizle başbaşa kalmak, uzun yürüyüşler yapmak, ada lezzetlerini tatmak isterseniz aklınızda olsun... (Tel: 0286 697 00 78) 
 

Kaynak:

Seyahat HaberiSeyahat Haberi
170 yıl sonra bulunan batık
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Trakya'nın can damarı: Edirne
Kültür&SanatKültür&Sanat
Artvin’de sıra dışı kütüphane mimarisi
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Longozun sonbahardaki güzelliği havadan görüntülendi
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Çölün tam ortasında 2000 yıllık göl!
Seyahat HaberiSeyahat Haberi
Herkül ve Amazon Kadınlarının adası: Giresun Adası