Neredeydin Bekir Amca

İbrahim MESTANLAROĞLU
09.08.2014 - 10:39 | Son Güncelleme: 09.08.2014 - 13:23

Hürriyet Hizmet İstasyonu’nda çarşamba günü kaybolan Bekir Adanır, 18 saat sonra bulundu. Polisin, istasyonun yaklaşık yedi kilometre ilerisinde otoyol kenarında bulduğu Bekir Amca’nın sağlık durumu iyi.

KONUŞMA, anlama ve yürümekte zorluk çeken 72 yaşındaki Bekir Adanır olayla ilgili olarak polisteki ifadesinde sağlıklı bilgi veremedi. Polis yetkilileri mola esnasında otobüsten uzaklaşan Adanır’ın kaybolduğunu ancak geri dönmeyi başaramadığını tahmin ettiklerini söyledi. Daha sonra polis merkezinden Hürriyet muhabiri eşliğinde alınan Bekir Adanır sağlık kontrolünden geçirildi. Sağlık durumunun iyi olduğu anlaşılan Adanır hastanede kontrol altına alındı.

HÜRRİYET BULUŞTURDU

Ciddi sağlık sorunları olan Bekir Adanır’ın ailesi, kaybolduğunu da bulunduğunu da Hürriyet muhabiri İbrahim Mestanlaroğlu’ndan öğrendi. Almanya’daki ve Türkiye’deki akrabaları ile irtibat kuran Mestanlaroğlu, Bekir Adanır ile ailesini buluşturdu. İstanbul’dan Sırbistan’a gelen oğlu Caner Adanır’a teslim edilen Bekir Adanır, sevincini ekibimiz ile paylaştı.

Etiketler:


    EN ÇOK OKUNANLAR

      Sayfa Başı