« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nerede bu çocuk

G.Saray Teknik Direktörü Lucescu, dün idmana gelmeyen Sergen’i arattırdı. Haber çıkmayınca sinirlenen Rumen çalıştırıcı, ‘‘Nerede bu çocuk. İdman ihtiyacı var. Yanlış yapıyor’’ dedi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME
ARAYIP BULUN

Florya'da soğuğa rağmen, G.Saray dün Y.Yozgat maçının hazırlıklarını sürdürmek için teknik ekip ve futbolcular tesislerde bir araya geldi. İdman öncesi Lucescu önce bir numaralı sahaya çıktı, dolaştı. Biraz sinirliydi. Sonra soyunma odasına girdi. Takımda eksik var mı diye yardımcılarına sordu. Sergen cevabını alınca, ‘‘Arayıp bulun, idmana gelsin’’ dedi.

NE YAPIYOR

Daha sonra tekrar idman sahasına inen Rumen hoca, topları sırtlayıp, iki nolu idman sahasına gitti. ‘Sergen'den eser yoktu’. Sergen'den haber var mı? ''diye tekrar sordu.Yardımcılarının,‘‘Hocam, cep ve ev telefonları cevap vermiyor’’ yanıtını alınca, ‘‘ Bu çocuk nerede, ne yapıyor. Zaten maçlarımız tehir oldu, üç gündür çalışmıyoruz. Onun idmana ihtiyacı var.

KARA SAPLANDI

Bir günlük tatil sebebiyle ailesinin yanına giden Sergen ‘‘Kar yağışı yüzünden yolları kapanan Kilyos'tan çıkamadım. 4 saat yollarda mahsur kaldım. Kendime çok iyi bakıyorum. Yimpaş Yozgatspor maçına hazırım’’ dedi.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler