« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nerdesin be usta

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Tribündeki taraftarlar, goller geldikçe Hagi'ye sitem etti

Okan zaten yoktu, Emre ise son anda sakatlandı. Ancak Cimbom'un en büyük eksiği sahadaki otoritesi, beyni, yönetmeni, Hagi'nin yokluğuydu. G.Saray Hagisizliğe yenildi.

SİLAHLAR YOK

G.Saray, Hagi'siz olmuyor. Hagi'siz, Cimbom tat vermiyor. Bu gerçek dün geceki Strum Graz maçı ile bir kez daha ortaya çıktı. Sarı kırmızılı takım eksikti, Okan yoktu. Büyük silah Emre ise son anda sakatlanmıştı. Yani o muhteşem orta sahanın lokomotifleri sarı kırmızılı formayı giyememişlerdi.

Ancak buna rağmen G.Saray taraftarı yine de umutluydu. Ama olmadı. Sarı kırmızılılar, Hagi'siz oynamamın acısını çok rahat geçecekleri St. Graz'a yenilerek yaşadılar. Maçta tüm gözler Hagi'yi aradı. Tribünlerden, ‘‘Neredesin büyük usta’’ sesleri yükseldi.

‘‘Ah Hagi oynasaydı’’ diyenler haklıydı. Evet Hagi oynasaydı, ne orta saha bu kadar dağınık görünür, ne forvet bu kadar savruk olurdu. Hagi, G.Saray'ın sahadaki yönetmeni, otoritesi, beyniydi. Aslında G.Saray St.Graz'a değil, Hagisizliğe yenildi.

G.Saray = 11 Hagi

GRAZ'ın Arnold Schwarzenegger Stadı'nı dolduran Türk futbolseverler arasında Fenerbahçe ve Beşiktaş'ın bayraklarını taşıyan seyircilerin de bulunması dikkatlerden kaçmadı. Türk seyirciler maç başında ‘‘G.Saray = 11 Hagi’’ yazan büyük bir pankart açtılar.

Cimbom'a sıkı koruma

MAÇIN oynandığı Arnold Schwarzenegger Stadı'nda olağanüstü güvenlik önlemleri alındı. G.Saray, maçtan 1.5 saat önce stada geldi. Güvenlik güçleri G.Saray kafilesini stada gelişi sırasında 11 polis cipi ve 4 eskort ile sıkı bir şekilde korudu. Bu arada şehirde de maç nedeniyle güvenlik önlemlerinin artırıldığı, Viyana'dan takviye polis gücü geldiği öğrenildi.


Bunları da Beğenebilirsiniz