ERZURUM HABERLERİ

Nenehatun Kız Anadolu Lisesi’nde Tablet Dağıtımı Yapıldı

IHA
28.10.2015 - 12:21Son Güncelleme :

TABLET DAĞITIMI YAPILDI

IHA

Milli Eğitim Bakanlığı Fatih Projesi kapsamında Erzurum Yakutiye Nenehatun Kız Anadolu Lisesi’nde tablet dağıtımı yapıldı.
Milli Eğitim Bakanlığı’nca akıllı tahta bulunan Okullarda Fatih Projesi kapsamında Erzurum Yakutiye Nenehatun Kız Anadolu Lisesi’nde 337 öğrenci ve 8 öğretmene toplam 345 tablet dağıtımı yapıldı. Dağıtıma Yakutiye İlçe Kaymakamı Ahmet Helvacı, Yakutiye İlçe Milli Eğitim Müdürü Zinnur Şimşek katıldı.
Yakutiye İlçe Kaymakamı Ahmet Helvacı, “Bilindiği gibi akıllı tabletlerin bir özelliği var. Dağıtılacak okullarda mutlak surette akıllı tahtalar olmalı ki bu akıllı tabletler öğrencilere verildiği zaman işe yarasın. Aksi takdirde verilen tabletler işe yaramaz. Tabletlerin bir özelliği var o da şu öğretmenler mutlak hazırlık yapmalı ki dersi işlesin. Aksi takdirde öğretmen eğitimine devam edemez. “ dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Erzurum haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Erzurum ilinden Nenehatun Kız Anadolu Lisesi’nde Tablet Dağıtımı Yapıldı hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 28 Ekim 2015 tarihinde saat 12 21’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Nenehatun Kız Anadolu Lisesi’nde Tablet Dağıtımı Yapıldı haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı