Futbol Nene, Beşiktaş’ın kapısından döndü
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Nene, Beşiktaş’ın kapısından döndü

Nene, Beşiktaş’ın kapısından döndü

PSG 4 milyon Euro’nun üzerine çıkılmasında diretince Beşiktaş, yıldız futbolcunun transferinden vazgeçti. İşte haberin detayları...

DÜN transfer kulisleri, birkaç saat boyunca Beşiktaş’ın Nene’yi alacağı haberleriyle çalkalandı. Paris St. Germain’in ünlü forvetinin her an bitebileceği haberleri, siyah beyazlı taraftarlarda büyük heyecana yol açtı. Gerçekten de transferin gerçekleşmesi için Fikret Orman yönetimi yoğun çaba harcadı. Fransızlarla uzun görüşme maratonu yürütülürken, diğer yandan da Nene ile yakın temas gün boyu sürdü.

Ancak saatler 17.00’yi gösterirken, taraftarların heyecanla beklediği olay suya düştü. Çünkü Fransızlar, siyah beyazlıların istekliliğini ve zaman darlığını koz olarak kullanmıştı. Fazla para koparabilmek için de son dakikaya kadar pazarlık masasında kalmışlardı.

Nene kabul etmişti

ANCAK yeni dönemde eski hataları tekrarlamak istemeyen Beşiktaş yönetimi, Fransızlar’ın ekmeğine yağ sürmedi. Beşiktaş, daha önce Ruslar’ın teklif ettiği 4 milyon Euro bonservis bedelinin üzerinde bir fiyata direten PSG’ye, bu rakamı indirmedikleri taktirde işin olmayacağı iletildi. Fransızlardan gelen yanıt da olumsuz olunca görüşmeler noktalandı.

Paris St. Germain fiyatta indirime gitse, transferin son günü olan dün akşam hemen imzalar atılacaktı. Çünkü futbolcu cephesinde bir sorun yoktu, Nene ile Beşiktaş yıllık 2 milyon Euro ücrette anlaşmıştı.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle