KAYSERİ HABERLERİ

“Nefsimiz İçin Değil Allah Rızası İçin Çalışıyoruz”

IHA
24.02.2015 - 13:32Son Güncelleme :

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ESKİ BAŞKANI MEHMET ÖZHASEKİ, AK PARTİ MELİKGAZİ İLÇE TEŞKİLATI’NIN ESKİ VE YENİ YÖNETİMLERİNİ BİR ARAYA GETİRDİĞİ TOPLANTIYA KATILDI.

IHA

Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Melikgazi İlçe Teşkilatı’nın eski ve yeni yönetimlerini bir araya getirdiği toplantıya katıldı. Burada yaptığı konuşmada siyasi hayatından kesitler sunan Özhaseki, partideki samimiyet ve kardeşliğe vurgu yaptı. Bugüne kadar hep iyi niyetle çalıştıklarını dile getiren Özhaseki, “Nefsimiz için değil her zaman Allah rızası için çalıştık. Bundan sonra da hayırlı bir hizmet varsa Rabbim o kapıyı açsın” dedi.
AK Parti Melikgazi İlçe Teşkilatı’nın toplantısına Mehmet Özhaseki’nin yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu, ilçe teşkilatının eski ve yeni yöneticileri katıldı. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik toplantının yapıldığı salona Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile birlikte geldi ve salonun girişinde Başkan Büyükkılıç’a çiçek verdi.
Sıcak bir ortamda yapılan toplantının açış konuşmasını AK Parti Melikgazi İlçe Başkanı Sami Kadıoğlu yaptı. Teşkilat çalışmalarıyla ilgili bilgiler veren Kadıoğlu, teşkilat çalışmalarının bir bayrak yarışı olduğunu belirtti.
Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç da, bundan önce olduğu gibi genel seçim sürecinde de başkalarının eksikliğine dayalı siyaset yapmayacaklarını ifade ederek “Kendi güzelliklerimizi, kendi çalışmalarımızı anlatacağız. Çünkü anlatacağımız çok hizmet var” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik de salondaki dostluk ve muhabbetin kendisini çok mutlu ettiğini belirterek, AK Parti’nin Kayseri’de herkesin kıskandığı ve gıpta ile baktığı bir teşkilat yapısının olduğunu söyledi. Bu yapının diğer partilerde mümkün olmayan bir yapı olduğunu vurgulayan Çelik, Kayseri teşkilatlarındaki sevgi saygı ortamının genel merkez tarafından da takdir edildiğini kaydetti. Genel seçimin Türkiye için dönüm noktası olduğunu da dile getiren Başkan Çelik, “Bu dönüm noktasını da başarıyla atlatırsak bu ülkenin önünde kimse duramaz. İnşallah Türkiye her alanda gelişmesini sürdürecek” dedi.
“RABBİM İYİ NİYETİMİZİ DAİM ETSİN”
Büyükşehir Belediyesi Eski Başkanı ve AK Parti Milletvekili Adayı Mehmet Özhaseki de konuşmasına siyasi geçmişini anlatarak başladı. Geçmişten beri süren kardeşlik ortamının devam ettiğini ve 30 senedir bir mücadele içinde olduklarını dile getiren Özhaseki, “Bu mücadelemiz sadece Allah rızası için. Nefsimiz için bir gayret içinde asla olmadık. Rabbimiz bu iyi niyetimizi sonuna kadar devam ettirsin” dedi.
Belediyede 21 yıldır gayret ettiğini ve çok çalışarak Kayseri’yi iyi bir yere getirdiklerini ifade eden Özhaseki, “Ayrılırken gönlüm rahat. Çünkü çok iyi bir arkadaşımıza teslim ediyoruz. Bu bayrağı daha iyi yerlere götüreceğine eminim” diye konuştu. Bundan sonrası için de aynı çizgide hizmet etmeye devam edeceklerini vurgulayan Özhaseki, “Bundan sonra da hayırlı bir hizmet varsa Rabbim o kapıyı açsın ve nefsimiz için değil, Allah rızası için, bu millet için, insanlık için orada koşmaya devam edelim” dedi.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

Kayseri haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının Kayseri ilinden “Nefsimiz İçin Değil Allah Rızası İçin Çalışıyoruz” hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 24 Şubat 2015 tarihinde saat 13 32’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça “Nefsimiz İçin Değil Allah Rızası İçin Çalışıyoruz” haberi güncellenecektir.

  KAYSERİ NAMAZ VAKİTLERİ
  18 Kasım 2017, Cumartesi
  • İmsak
   05:35
  • Guneş
   07:16
  • Öğle
   12:34
  • İkindi
   15:13
  • Akşam
   17:31
  • Yatsı
   19:01
  Diğer iller için Namaz Vakitleri »
  Sayfa Başı