« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Nefesler tutuldu

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Dev maça 1 gün kaldı

Antalya'da heyecan doruk noktaya ulaştı

Kırmızı beyazlılar dün Belek'teki Adora Hotel'de kampa girdi. Taraftarlar bu akşam Dokuma'da toplanıp 100 araçtan oluşan konvoyla şehir turu atacak. Yönetim, tur primini bugün açıklıyor.

Ahmet-Dursun yok

Antalya'da nefesler tutuldu. Yarın Bursaspor ile oynayacakları Türkiye Kupası yarı final maçı için geri sayıma başlayan kırmızı beyazlılar, ilk antrenmanlarını dün öğleden sonra Hasan Subaşı Tesisleri'nde yaptı ve akşam Belek'teki Adora Golf Resort Hotel'de kampa girdi. Trabzon maçında sakatlanan Dursun ile antrenman eksiği olan Ahmet kamp kadrosuna alınmadı. Antalyaspor, maç gününe kadar çalışmalarını Belek'te sürdürecek.

Heyecan dorukta

Antalyaspor'u tarihinde ilk kez UEFA Kupası'na taşıyacağına inanılan maç öncesi kentte de heyecan doruk noktaya ulaştı. Antalyaspor Taraftarlar Derneği ile 07 Gençlik Grubu'nun organize ettiği şehir turu bu akşam gerçekleştirilecek. Taraftarlar, saat 20.00'de Dokuma'dan çıkış yaparak 100 araçlık konvoyla Çallı, Şarampol, Kalekapısı, Işıklar, Dedeman, B.Onat, Doğu Garajı, Konyaaltı, TRT ve Güllük güzergahı üzerinde tur atacak.

Kriz çözülüyor

Yöneticiler, tur primini bugün açıklayacak. Bu arada, Ç.Dardanelspor ile oynanan çeyrek final maçının tur primi nedeniyle yöneticilerle futbolcular arasında yaşanan kriz de bugün çözülüyor. Kurmaylar, bu maçın tur primini 2 milyar liraya çıkardı. Trabzonspor maçı öncesi AS Hotel'deki kampta tur priminin 1'er milyar lira olarak ödenmesi tepki gösteren futbolcular, maçbaşı paralarının da dahil olduğu çekleri geri çevirip kampı terketmişti.


Bunları da Beğenebilirsiniz