« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Neden gözyaşlarına boğulayım ki

Kısa bir süre önce Pınar Öğün ile hayatını birleştiren Memet Ali Alabora'nın düğün davetiyesini alınca çok ağladığı haberine yanıt verdi.

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

DOĞA RUTKAY FOTOĞRAFLARI 

MEMOLİ BÖYLE EVLENDİ(FOTO-GALERİ) 

CNNTURK'te Saba Tümer'in programına konuk olan oyuncu Doğa Rutkay, eski erkek arkadaşı Memet Ali Alabora'nın düğün davetiyesini aldığında gözyaşlarına boğuldu haberlerinin doğru olmadığını belirtti.

Doğa Rutkay, "Ben de şok oldum televizyonda 'Gözyaşlarına boğuldu' falan denilince. Bir an kendimi resim olarak öyle gördüm. Gözyaşlarına neden boğulabilirim? Hani kendi düğünüm olsa haklılar yani. Gözyaşlarına boğulabilirim, bu da başıma geldi diye ama..." şeklinde konuşarak bu haberleri ti'ye aldı.

Rutkay, "Ben şunun için duygulandım; benim de onunla çocukluğum geçti sayılır. Onun da böylesine önemli bir kurula dahil olması ve çok da hanımefendi bir eşi var, ben de tanıyorum şahsen, böyle bir birlikteliğe imza atıyor olması. Davetiye evime geldiği zaman ben çok mutlu oldum" dedi.

Doğa Rutkay, o gece reklam çekimi olduğu için düğüne yetişemediğini ama gitmeyi çok istediğini de sözlerine ekledi ve "Ben Tema Vakfı'ndan 10 tane fidan diktirdim onlar adına Şanlıurfa'da" diye konuştu.

Rutkay, Memet Ali Alabora ile çok yakın arkadaş olduklarını ve hiç bir zaman kopmadıklarını belirtti.

10 AYDIR EVDEN ÇIKMIYORUM

Artık geceleri dışarı çıkmaktan pek hazetmediğini belirten Doğa Rutkay, "Özellikle son 9-10 aydır, neredeyse hiç evden çıkmamaya başladım. Bana zor gelmeye başladı" diyerek evde vakit geçirmekten ve misafir ağırlamaktan çok hoşlandığını anlattı. televizyongazetesi

 

 


Bunları da Beğenebilirsiniz