Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Neden final olmasın

Bir hafta sonra sahalara döneceğini müjdeleyen Beşiktaş savunmasının yıldız ismi, “Bizi yeni sezonda daha büyük hedefler bekliyor. Geçen sezon 2 kupa kazandık. Bu sezon da taraftarlarımızı yine gururlandırıp bu kez kupaları üçleyeceğiz. Neden Şampiyonlar Ligi’nde final oynamayalım” dedi.

İsmail ER
SON GÜNCELLEME

BEŞİKTAŞ’ın milli oyuncusu İbrahim Toraman bir hafta sonra sahalara döneceğini müjdelerken, yeni sezon için de iddialı açıklamalarda bulundu. Toraman geçen sezon iki kupa aldıkları dönem içerisinde sakat oynamasına rağmen ligi bitirdiğini ve başarılı bir ameliyat geçirdiğini ifade ederek taraftarlara “Sakatlığım geçti, çok güçlü bir şekilde geliyorum. Kulüp doktorlarımız 24 saat fizik tedavi uygulaması yaparak eski sağlığıma kavuşmamı sağladı” dedi.

Rekabet olacak

Takımın geçen yıldan daha farklı bir defans anlayışı olduğunu ifade eden Toraman sözlerini şöyle sürdürdü: “Beşiktaş’ta yeni sezonda daha büyük hedefler bekliyor. Teknik direktörümüz Mustafa Denizli bu doğrultuda güçlü isimler kadromuza kattı. Barış Kupası’nda hırslı, inançlı, agresif ve 90 dakika yıpratıcı özelliklerini yansıtan bir görüntü çizdik.

Defansımıza gelen İtalyan yıldız Ferrari’nin Seri A’deki tecrübesi bizlere çok katkı sağlayacaktır. Erhan Güven takıma çok kısa sürede uyum sağladı. İsmail Köybaşı inanılmaz bir genç yetenek, yıldız olacak.

Ekrem Dağ’ın iyileşmesi halinde defansta takımın başarısı için inanılmaz bir rekabet ortamı oluşacaktır.”

Yine gurur duyacaklar

Ligdeki diğer takımlardan farklı bir özelliğe sahip olduklarını vurgulayan Toraman sözlerini şöyle tamamladı:

“Mustafa Denizli’nin bizlere aşıladığı hedefleri yakalamamız çok çalışmaktan geçiyor. Geçen yıl kazandığımız iki kupada taraftarlarımızın katkısı önemliydi. Lyon’daki Arjantinli Lisandro Lopez, Barış Kupası’nda bana Porto takımıyla İstanbul’a geldiklerinde stattaki atmosfere hayran kaldığını belirtmesi gurur vericiydi. Geçen sezon 2 kupa kazandık. Bu sezon da taraftarlarımızı yine gururlandırıp bu kez kupaları üçleyeceğiz. Neden Şampiyonlar Ligi’nde final oynamayalım.”


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler