Gündem Haberleri

GÜNDEM

  NECO DEDE OLUYOR

  Hürriyet Haber
  03 Eylül 2012 - 14:43Son Güncelleme : 03 Eylül 2012 - 15:20

  Şarkıcı Neco ile Oya Germen’in büyük kızı Zeynep Özyılmazel, Twitter'dan hamile olduğunu duyurdu.

  Özyılmazel, saç modeli kız kardeşi Ayşe Özyılmazel'le olaylı evliliğiyle gündeme gelen eski eniştesi Ali Taran'a benzetilen 4 aylık sevgilisi Candaş Arın ile hayatını birleştirme kararı aldı.

  TÜRKİYE'NİN EN ÇOK HABER OLAN AİLESİ-FOTO GALERİ

  Kendisi gibi fotoğrafçılıkla uğraşan sevgilisiyle Özyılmazel'in evlilik konusunda bu kadar çabuk davranmasının nedeni ise bebek... Özyılmazel'in 1 aylık hamile olduğunu öğrenmesinin ardından çift, evlilik kararı aldı.

  NECO DEDE OLUYOR
  Bodrum'da yaşayan Candaş Arın, geçen günlerde sevgilisine evlilik teklif etti. Arın ile Özyılmazel, ilk kez geçen ay Çeşme'de beraber objektiflere takılmıştı. O günlerde Arın'ın Ayşe Özyılmazel'in eski eşi Ali  Taran'a olan benzerliği çok konuşulmuştu. 

   Kız kardeşi Ayşe Özyılmazel'in aksine gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden Zeynep Özyılmazel, ilk eşi iş adamı Kerem Ertan ile geçen yıl eylül ayında anlaşmalı olarak tek celsede boşanmıştı.

  Özyılmazel, 3 yıl süren evliliklerini aldatma yüzünden değil, şiddetli geçimsizlik nedeniyle bitirme kararı aldıklarını açıklamıştı. Özyılmazel'in babası Neco da, uğruna 2007 yılında 33 yıllık eşi Oya Germen'den boşandığı sevgilisi İdil Erge, 1 aylık hamileyken nikah masasına oturmuş, 2008 yılında kızı Leyla, 2010'da da oğlu Ali Nejat dünyaya gelmişti. ( Milliyet)

  ANNELERİN EN ACI GÜNLERİNDE...

  Zeynep Özyılmazel'in annesi Oya Germen ise twitter'dan gelen bir tebrik mesajına " Anneler en acılı günlerini yaşarken mutlu olamıyorum ki" diye  cevap verdi.

  NECO DEDE OLUYOR

         

      


   

  Etiketler:
  

   EN ÇOK OKUNANLAR

    Sayfa Başı