İZMİR HABERLERİ

Necip Kalkan: "Türkiye 1 Kasım’dan Sonra AK Parti İle Kalkınmaya Devam Edecek"

IHA
27.10.2015 - 13:06Son Güncelleme :

SEÇİM ÇALIŞMALARINA ARA VERMEDEN DEVAM EDEN AK PARTİ İZMİR 1. BÖLGE MİLLETVEKİLİ ADAYI NECİP KALKAN, KARABAĞLAR DEVRİM MAHALLESİNDE ÇAKICI AİLESİNİN EVİNE KONUK OLDU.

IHA

Seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Necip Kalkan, Karabağlar Devrim Mahallesinde Çakıcı ailesinin evine konuk oldu. Kalkan Çakıcı ailesine 1 Kasım seçim beyannamesinden bahsederek, “Biz İzmir’de başın düşerse dara Necip Kalkan’ı ara dedik yola çıktık. Partimiz de öyle bir seçim beyannamesi hazırladı ki tek başımıza iktidara gelip buradaki taahhütlerimiz hayata geçtiğinde artık başı dara düşen kalmayacak” dedi.
Yaklaşan 1 Kasım Seçimleri öncesi çalışmalarına ara vermeden devam eden AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili Adayı Necip Kalkan Çakıcı ailesinin Karabağlar’daki evini ziyaret etti. AK Parti iktidarları döneminde, devleti doğumdan emekliliğe kadar vatandaşın hizmetkarı yaptıklarını vurgulayan Kalkan, ”Ülkemizde AK Parti iktidarı ile okuldayken, çalışırken, üretirken, iş kurarken, emeklilikte, hizmet yanınızda. Kadının çocuğun, yaşlının engellinin hemen yanı başındayız. Sadece sevinçte değil, tasada da zor zamanda da sizlerleyiz. Doğumdan emekliliğe kadar insanımız için hizmet ve proje ürettik sizlerin desteğiyle 1 Kasım’dan sonra da üretmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
"YANI BAŞIMIZDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ"
Asgari ücretlilere TOKİ’den uygun şartlarda ev sahibi olma imkanı sağlayacaklarını belirten Kalkan, “İlk kez ev sahibi olacakların biriktirdiği yüzde 25 peşinatın yüzde 15!i bizden. Çocuğu için çeyiz hesabı açarak tasarruf yapana çocuğu evlenirken, Çeyiz Hesabı’nda biriken miktara yüzde 20 oranında biz katkı veriyoruz. 1 Kasım Genel Seçimlerinde sonra tek başımıza iktidara geldiğimizde ihtiyaç duyduğunuz anlarda yanı başınızda olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Etiketler:

Yasal Bilgilendirme

İzmir haberleri Hürriyet yerel haberler sayfasında. Haber ajanslarının İzmir ilinden Necip Kalkan: "Türkiye 1 Kasım’dan Sonra AK Parti İle Kalkınmaya Devam Edecek" hakkında ilettiği tüm haberler hurriyet.com.tr farkı ile sizlere ulaştırılıyor. Bu haber ilk olarak 27 Ekim 2015 tarihinde saat 13 06’de yayınlandı. Son dakika gelişmesi oldukça Necip Kalkan: "Türkiye 1 Kasım’dan Sonra AK Parti İle Kalkınmaya Devam Edecek" haberi güncellenecektir.

Sayfa Başı